MOBITEX

Aby záda netrpěla, to je cíl společnosti OFFICE PRO SERVICE a jejího ergonomického kancelářského nábytku

Na vývoji židlí a stolů spolupracuje brněnská společnost s lékaři. Letos přiveze také ukázku zdravotní kancelářské židle, jejíž technologie simuluje sezení na gymnastickém míči a v záruce je ojedinělých třicet let.

„Naše společnost patří mezi přední dodavatele kancelářského nábytku, židlí a kancelářských doplňků v ČR.  V našem sortimentu naleznete český kancelářský nábytek značky HOBIS, český prémiový manažerský kancelářský nábytek značky EXNER, rozsáhlý sortiment kancelářských židlí značek BESTUHL, LÖFFLER, OFFICE PRO a další doplňky zejména pro kancelář,“ představuje firmu obchodní zástupce Josef Hanzl.

Na veletrhu chce společnost představit mimo jiné i novinky v sortimentu elektricky výškově stavitelných stolů MOTION ERGO, které jako jedni z mála v České republice kompletně vyrábí. „Vývojem stolů s výškovou stavitelností se věnujeme již desátým rokem. Spolupracujeme s MUDR. Richardem Smíškem, předním odborníkem v ČR na léčbu a prevenci vzniku bolestí zad, autorem originální SM metody spirální stabilizace páteře,“ popsal Hanzl.

Se zdravým pracovním prostředím souvisí také akustika. V této oblasti představí OFFICE PRO SERVICE také novinky z vlastní výroby, jako jsou například modulární systémy čalouněných boxů pro dělení prostoru, stolové paravány, dělící příčky a další.

„V sortimentu kancelářských židlí představíme mimo stávající nabídku i novou značku LÖFFLER. Jedná se o německého výrobce zdravotních kancelářských židlí. Ty jsou osazeny mechanikou s patentovanou technologií ERGO TOP, což je flexibilní výkyvný sedák, který podporuje aktivní sezení  - simulující sezení na gymnastickém míči,“ přiblížil veletržní novinku Josef Hanzl. Jeho základní vlastností je aktivování zádových, břišních svalů a svalů kolem páteře. Při sezení dochází k přizpůsobování polohy sedáku a tím k zajištění správného sezení. Jedná se o komplexní řešení pro prevenci a odstraňování bolesti zad. Na židle poskytuje společnost ojedinělou záruku v délce až 30 let.

Poměrně dynamicky se brněnské firmě rozrůstá i sortiment doplňků ke stolům. Představí tak nové svislé i vodorovné kabelové organizéry, otočné tužkovníky a další doplňky. Vše bude ke zhlédnutí a vyzkoušení v expozici č. 007 v pavilonu F.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše