Life!

Adrenalin ke sportu patří

Pro někoho je adrenalin lezení po skále či kmeni, někdo ho prožívá při skoku z výšky a někomu stačí sledovat kola létající vzduchem při freestylových soutěžích. To vše a mnohem více bude k vidění i vyzkoušení na letošním festivalu Life!

Extrémním sportům bude patřit hala G1. Kromě dechberoucích ukázek biketrialu si zde sami můžete vypůjčit BMX Xtreme kola a freestylové koloběžky. Pořadatelé navíc připravili sobotní závody freestyle BMX v jedinečné trojité minirampě pod názvem Mercedes-Benz Grand BMX. Na závěr vystoupí s koncertem i známý rapper EGO. „Trojitá rampa bude stát poprvé v České republice. Je to třicet metrů dlouhá mobilní překážka, na které budou kluci létat dost vysoko,“ láká návštěvníky Jan Valenta z pořádající agentury, který je sám úspěšným vrcholovým sportovcem. Část Extreme zóny najdeme i v hale A2, kde bude jedním z lákadel finále Hero Factoru, soutěže na motivy populární japonské TV show, kombinující sílu, obratnost, vytrvalost i strategické myšlení. Čeká vás také Dunk contest – smečování na koš, body art a deepwork nebo oblíbený workout, ve fitness zóně pak můžete zkusit pod vedením trenérů spinning či jumping. Kdo zavítá do haly V, může si užít vzrušení i adrenalin na lezeckých a boulderingových stěnách, při kmenovém lezení nebo se projít po barmském mostě. Milovníci volných pádů jistě uvítají skok do obřího polštáře MEATFLY. Kdo by se bál okusiti lezení na vlastní pěst, může sledovat oblíbenou soutěž LA SPORTIVA SPORT Life! Bouldercontest alespoň jako divák.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše