Caravaning Brno

ADRIA karavany Sedlčany představí kompletní nabídku zn. ADRIA

ADRIA se v Brně poprvé představí s kompletní nabídkou obytných vozů i vestaveb Adria, karavanů Adria i značky Sun Living v rámci jednoho stánku, který bude patřit k největším na veletrhu a bude mít plochu více než 1 000 m2.

Kompletní portfolio značky Adria, tak bude poprvé v ČR přehledně vystaveno na jedné ploše, kde budou moci zákazníci vidět průřez celou modelovou nabídkou obytných vozů i karavanů tohoto slovinského výrobce. Vystaveno bude 10 obytných vozů Adria včetně nových uspořádání velice populárního modelu Adria Matrix se spouštěcí postelí, které mají délku necelých  délkou 7 metrů a také výrazně nižší provozní hmotnost. Dále budou k vidění nové uspořádání rodinných alkoven z řady Adria Coral XL na podvozcích Citroen a Fiat a také novinky z modelové řady Adria Compact. Chybět nebude ani vlajková loď značky – integrovaný model Adria Sonic Supreme. Vestavby budou zastoupeny všemi třemi modelovými řadami Adria Twin Axess, Adria Twin Plus a luxusní Adria Twin Supreme v čele s loňským hitem – modelem Adria Twin Supreme 640 SGX se spouštěcí postelí a velkým nákladovým prostorem vzadu.

Karavanům pak bude vévodit letošní světová novinka Adria Astella, která si odbyla premiéru na veletrhu v Düsseldorfu a které bude mít na Caravaning Brno českou premiéru a bude zde oficiálně zahájen její prodej v ČR. Astella do portfolia karavanů přináší zcela nový rozměr a to především svým luxusním provedením, materiály a inovativními technologiemi. Ostatní modely karavanů budou zastupovat různá, především rodinná uspořádání karavanů z řad Adria Adora, Adria Altea, Adria Aviva a designový Adria Action.

Značku Sun Living pak budou prezentovat v rámci stánku Adria tři modely – inovativní vestavba V65SL, rodinná alkovna V60 s délkou jen 6 metrů a populární crossover S70SP s délkou jen 7m. 

ADRIA karavany Sedlčany se těší na Vaši návštěvu v pavilonu P, st. č. 1!

www.adriamobil.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše