Gaudeamus

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání

23. - 26. 11. 2021 Datum konání
Výstaviště Brno Místo konání
Vstupy a parkování

Podrobnosti o akci

Veletrh Gaudeamus má tradici a pro studenty je jedním z nejvýznamnějších zdrojů informací o budoucím studiu. Nabídka vzdělávání je soustředěna na jednom místě a její spektrum zahrnuje všechny formy pomaturitního studia dostupného v ČR i řadě zemí v zahraničí. Lze říci, že: „veletrh by měl navštívit každý, kdo chce studovat a komu jeho budoucnost není lhostejná“.

Nikdo ze studentů, možná ani nikdo z výchovných poradců si nedovede představit, jaké množství studijních příležitostí se ve skutečnosti nabízí a jak dynamicky se každý rok mění. Na veletrhu Gaudeamus je opravdu z čeho vybírat a v expozicích jsou lidé, kteří dokáží poradit. Veletrh Gaudeamus je místem, kde studenti mohou komunikovat se zástupci vystavujících škol a dozvědět se vše potřebné o budoucím studiu.

Veletrh Gaudeamus nabízí informace, které studenti nenajdou nikde na internetu ani na dnech otevřených dveří škol. Mezi unikátní informační kanály veletrhu patří zejména přednášky vystavovatelů a možnost osobního setkání se zástupci a především studenty jednotlivých škol. Další jedinečnou součástí veletrhu je poradenský servis, který dokáže studentům pomoci při volbě jejich budoucího studia a vyhledat vhodnou školu, nebo studijní obor dle jejich preferencí.

Otevírací doba

Gaudeamus

23.–25. 11. 8.00–16.00
26. 11. 8.00–14.00
Přijďte připraveni s mobilní aplikací
app banner