Mezinárodní strojírenský veletrh

Nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků.

09. - 13. 10. 2017 Datum konání
Veletrhy Brno, a.s. Místo konání
Vstupy a parkování

Podrobnosti o akci

Mezinárodní strojírenský veletrh má vysoce odbornou návštěvnost, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.

Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu.


Hlavním tématem MSV je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu. Obor elektronika, automatizace a měřící technika je po obráběcí technice a materiálech a komponentech ve strojírenství třetím nejobsazenějším specializovaným celkem MSV.

MSV je tradičně věnována vysoká mediální pozornost, akredituje se přes čtyři sta novinářů. Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.

Otevírací doba

Mezinárodní strojírenský veletrh

9.–12. 10. 9.00–18.00
13. 10. 9.00–16.00
info

Další ročník veletrhu Mezinárodní strojírenský veletrh se bude konat ve dnech:

info 08. - 11. 10. 2024
Zobrazit
Přijďte připraveni s mobilní aplikací
app banner

Aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše