American Moravian Business Group, AMBG je již s vámi 29 let

AMBG je ostravská distribuční společnost zaměřená na brýlové obruby, kterou založil v roce 1991 Michael Davis Carroll.

Již od začátku vzniku společnosti byl majitel a jeho tým zaměřen na barevnost, eleganci a kreativitu modelů. 

AMBG nabízí své vlastní značky, jako je VISIBLE, EYE DANCE nebo RITUAL, kde realizují svůj vlastní design konzultovaný s optiky a návrháři.
 
Milníkem pro AMBG byl rok 2014, kdy začala firma spolupracovat se společností LOGO, výrobcem prémiového brandu TAG HEUER. To AMBG ukázalo další možnost rozvoje. V současné době AMBG zastupuje další světové výrobní společnosti, jako jsou italský MARCOLIN, THELIOS nebo francouzský MOREL. Těmi nejznámějšími zastupovanými značkami jsou TOM FORD, EMILIO PUCCI, CELINE, FRED, KENZO, TIMBERLAND, OGA, KOALA a další.
 
Od svého založení je AMBG tradičním vystavovatelem brýlových obrub a jedna z mála společností, která se účastní všech pořádaných veletrhů OPTA.

AMBG poskytuje optikám široký výběr brýlových obrub, typů a variant designů. Věří, že každý optik a jeho zákazník si může vybrat to, co se mu líbí.
 
Vizí společnosti AMBG je být hodnotným partnerem našim optikům, aby jejich zákazníci skvěle viděli a vypadali.  
 
AMBG se těší na OPTU 2020. Zve všechny přátele, partnery a zákazníky na kus řeči a dobrou kávu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše