ProDítě

BeeMy nabídne výrobky se slevou až 40 %

Neokoukaný design, originalita, praktičnost a pohodlnost. Tyto vlastnosti charakterizují vysoce kvalitní výrobky pro miminka, děti i dospělé od značky BeeMy.

Tato firma vyrábí v České republice vše do dětských postýlek a kočárků, praktické doplňky, dekorace a také oděvní doplňky nejen pro miminka a děti, ale i pro dospělé.

Nenechte si ujít luxusní kolekci Deluxe, ve které najdete originální péřové zavinovačky z těch nejjemnějších materiálů, rychlozavinovačky, copánkové mantinely, klasické mantinely, letní i merino deky, hnízdečka klasická i obdélníková, kapsáře, povlečení, kojicí polštáře, látkové koše nejen na hračky, ručníky a mnoho dalšího.

BeeMy nabídne nové materiály, které najdete jen u této společnosti a je opravdu na co se těšit. 

Z oděvních doplňků se můžete těšit na novou kolekci JARO 2020, kde pro vás firma připravila stylové čepice a nákrčníky, neokoukané styly čelenek pro holčičky i maminky a také korunky pro holky i kluky.

Přijďte se také podívat na suché bazénky s kuličkami, ve kterých se děti opravdu vyřádí a jsou vhodným dárkem třeba k prvním narozeninám.

Vše je samozřejmě vyráběno z těch nejkvalitnějších a zdravotně nezávadných látek látek s nejpřísnějšími atesty a hlavně českého původu.

U značky BeeMy najdete zajímavé ceny a dárky a také můžete zakoupit vybrané výrobky se slevou až 40%.

Více informací najdete na webu www.beemy.cz.

Další aktuality z veletrhu