ProDítě

BeeMy nabídne výrobky se slevou až 40 %

Neokoukaný design, originalita, praktičnost a pohodlnost. Tyto vlastnosti charakterizují vysoce kvalitní výrobky pro miminka, děti i dospělé od značky BeeMy.

Tato firma vyrábí v České republice vše do dětských postýlek a kočárků, praktické doplňky, dekorace a také oděvní doplňky nejen pro miminka a děti, ale i pro dospělé.

Nenechte si ujít luxusní kolekci Deluxe, ve které najdete originální péřové zavinovačky z těch nejjemnějších materiálů, rychlozavinovačky, copánkové mantinely, klasické mantinely, letní i merino deky, hnízdečka klasická i obdélníková, kapsáře, povlečení, kojicí polštáře, látkové koše nejen na hračky, ručníky a mnoho dalšího.

BeeMy nabídne nové materiály, které najdete jen u této společnosti a je opravdu na co se těšit. 

Z oděvních doplňků se můžete těšit na novou kolekci JARO 2020, kde pro vás firma připravila stylové čepice a nákrčníky, neokoukané styly čelenek pro holčičky i maminky a také korunky pro holky i kluky.

Přijďte se také podívat na suché bazénky s kuličkami, ve kterých se děti opravdu vyřádí a jsou vhodným dárkem třeba k prvním narozeninám.

Vše je samozřejmě vyráběno z těch nejkvalitnějších a zdravotně nezávadných látek látek s nejpřísnějšími atesty a hlavně českého původu.

U značky BeeMy najdete zajímavé ceny a dárky a také můžete zakoupit vybrané výrobky se slevou až 40%.

Více informací najdete na webu www.beemy.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše