MOBITEX

Bibetus, odborník na zdravé vnitřní klima, ukáže, jak na ně

Jaké máte v domácnosti či práci vnitřní klima, tak se cítíte. Abyste mohli říct, že na jedničku, o to se stará například společnost Bibetus. V předvánočním shonu si našel chvilku Lukáš Zubalík z oddělení marketingu, aby odpověděl na pár otázek k chystané expozici na veletrhu Mobitex 2020.

Na co svou prezentaci zaměříte, jaké bude mít hlavní téma?

Na veletrhu MOBITEX se budeme věnovat prezentaci přístrojů pro řešení problémů s vnitřním klimatem, ať už pro domácnost nebo v zaměstnání. První část stánku bude věnována luxusní švýcarské značce Stadler Form s designově originálními pomocníky, kterou v České republice zastupujeme jako výhradní distributor. Druhou částí našeho stánku chceme oslovit zákazníky, kteří hledají dostupnější přístroje z této oblasti, zde budeme prezentovat domácí spotřebiče naší vlastní značky Airbi.

Lidé si čím dál více uvědomují, že kvalita okolního ovzduší výrazně ovlivňuje lidské zdraví, takže zájem o naše přístroje roste každým rokem – ať už jde o zvlhčovače, odvlhčovače, čističky vzduchu, topidla, ventilátory nebo třeba velice oblíbené aroma difuzéry. A je nám jasné, že někteří zákazníci preferují hlavně funkčnost, zatímco pro jiné je důležitý i design přístrojů. Proto jsme se letos rozhodli pro prezentaci obou těchto značek.

Jaké novinky a zajímavé exponáty návštěvníkům veletrhu představíte? Můžete popsat jejich přednosti?

U značky Stadler Form to bude nová pračka vzduchu GEORGE, který skvěle kombinuje funkci zvlhčovače a čističe vzduchu, dále nový úsporný odvlhčovač THEO s novým chladivem šetrným vůči životnímu prostředí, a hlavně osobní zvlhčovač EMMA, která je neuvěřitelně skladná a zároveň výkonná, takže se hodí jak na cestování tak i do ložnice.

Airbi pak nabízí novinky v oblasti zvlhčovačů vzduchu – konkrétně jde o prémiový model STAR se spoustou funkcí a high-end výbavou a o model nižší třídy CUBIC pro méně náročné zákazníky.

Pro návštěvníky máme připravenou i efektní předváděcí show, kvůli které určitě stojí za to se u našeho stánku zastavit.

Vystavujete v Brně pravidelně. Vyhovuje vám spojení se Stavebním veletrhem Brno a posun termínu do konce února, který přišel již s letošním ročníkem?

Ano, v Brně vystavujeme už popáté. Co se týká posunu, věříme, že dřívější termín a s ním spojené chladnější počasí přiláká více návštěvníků, než na konci dubna, kdy už spousta lidí raději vyráží do přírody nebo na chatu.

Co je cílem letošní prezentace a koho především chcete svou nabídkou oslovit?

Chceme oslovit nové potenciální zákazníky, jimž není lhostejné prostředí, ve kterém žijí, a zapsat se jim do paměti tak, aby se jim naše produkty vybavily, až budou mít nějaký problém s ovzduším kolem sebe.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše