ProDítě

Bohatý výběr látkových plen i menstruačních kalíšků přiveze Bobánek

Stánek firmy Bobánek by neměli minout ti, kterým záleží na životním prostředí a dávají přednost ekologickým produktům před jednorázovými, které často zbytečně zatěžují přírodu.

Bobánek je výrobcem látkových plen a nepřeberným množstvím ekologicky udržitelných pratelných výrobků pro kojence, maminky, ale i seniory. Naším posláním je nahradit veškeré jednorázové věci za pratelné výrobky. Nabízíme širokou řadu látkových plen, ať už to jsou svrchní kalhotky, AIO pleny, kalhotkové pleny a veškeré doplňky potřebné k plnému látkování. Velmi žádané jsou také doplňky jako rostoucí plavečky pro miminka, celotělové bryndáčky, nepromokavé tašky nebo přebalovací podložky.

Bobánek nezapomíná také na maminky, pro které nabízí látkové vložky, kojící vložky do podprsenek, menstruační kalíšky apod. Jako jediní na českém trhu nabízíme pratelné látkové pleny pro seniory. Bobánek má prostě vše, čím jdou nahradit jednorázové věci těmi látkovými. Zaměřujeme se také na velkoobchod a poskytujeme velmi zajímavé velkoobchodní podmínky pro velké i malé obchody s kojeneckým zbožím. Náš sortiment lze zakoupit například v jedné z největších sítí lékáren v ČR. Sami se přijďte podívat na veletrh, zboží si osahat a vyptat se na vše, co vás zajímá.

Kompletní přehled zboží se značkou Bobánek® naleznete na www.plenkybobanek.cz.

Malými kroky k velkým změnám – Bobánek.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše