Brno Autokino

Brno Autokino se opět rozjíždí. Staňte se jeho generálním sponzorem

Brno Autokino otevírá své brány i v roce 2021! Využijte jedinečnou možnost stát se generálním sponzorem tohoto oblíbeného projektu.

Na jaře loňského roku bylo Brno Autokino jednou z mála možností, kde se mohli lidé bezpečně pobavit mimo domov. Protože je i letos přístup k volnočasovým aktivitám značně omezený, rozhodli jsme se, že pro Brňany opět otevřeme Brno Autokino.

Loni si promítání v období od 28. 4. do 9. 6. nenechalo ujít 2 954 posádek automobilů. Letos můžete zájemce o filmový zážitek oslovit i vy. Staňte se generálním sponzorem!

Nejen, že se jméno vaší firmy objeví přímo v názvu kina, ale také odvysíláme před každým promítáním vaši reklamu. Navíc od nás získáte propagaci na našem webu a sociálních sítích.

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte Ivana Zahradníčka e-mailem na izahradnicek@bvv.cz či telefonicky na číslo 541 152 216.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše