Caravaning Brno

Caravan Metropol přiveze integrovaný Flair pro fajnšmekry

Caravan Metropol Praha, jeden z předních vystavovatelů veletrhu Caravaning Brno, má zastoupení tří značek: Niesmann + Bischoff, Hymer a Bürstner. Nejluxusnější i nejdražší z nich je Niesmann + Bischoff. „Vyrábějí asi 550 obytných vozů za rok, je to takový Bentley mezi obytňáky. Vše je ruční výroba a dle toho se odvíjí kvalita i cena. V Brně bude k vidění největší a nejdražší model, a to integrovaný Flair na podvozku Iveco, celková hmotnost 7,5 t,“ upřesňuje Heinrich Vik, jednatel společnosti Caravan Metropol s.r.o.

Má 9 různých půdorysů a podle toho i různé délky, od 8,30 m do 9,30 m. Další menší výrobní řadou je Arto, integrovaný obytný vůz na podvozku Fiat od 3,5 do 5 t celkové váhy. Také tady je na výběr 13 modelů, ty největší na tříosém podvozku s délkou 8,80 m. Třetí výrobní řadou je Smove, nejmenší Niesmann-Bischoff pro dva, velmi luxusní polointegrovaný obytňáček s krásným designem. Jezdí také na Fiatu a na výběr jsou čtyři modely,“ doplnil jednatel.

Další značka, kterou Caravan Metropol zastupuje, je Hymer. Ta vyrábí obytné vozy a karavany Eriba už přes 60 let. Každý výrobek je velmi kvalitní a Hymer nabízí velmi širokou paletu různých modelů, jak v segmentu obytných vozů, tak i v karavanech. Obytná auta jsou na podvozcích Fiat a Mercedes. Od 3,5 až do 7 t je na výběr vše, co si zákazníci vymyslí. „Je to výrobce sice velkých sérií, ale kvalita je vskutku prvotřídní, což se nedá u každého výrobce s klidem říci,“ vysvětluje Vik.

Více informací na www.caravanmetropol.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše