Caravaning Brno

Caravaning Brno – výstava plná inspirace

Letošní Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno bude hostit více jak 60 značek. Představí tak kompletní přehlídku obytných aut, přívěsů, a veškerého příslušenství, co ke svobodnému cestování patří.

Vystavovatelé se opět  představí ve dvou pavilonech

Letošní ročník veletrhu opět obsadí dva pavilony a přilehlé volné plochy – celkem tedy 16 tisíc metrů čtverečních. Své novinky Vám představí stálí vystavovatelé Adria karavany Sedlčany, Caravan Metropol, Campingworld Neugebauer, Caravan Centrum Pardubice, Car-Star, Fibich Camping Cars, HV Caravans,  Karavantravel.cz, KOV Velim, Rinen, TOPTRADE a další. Těšit se tak můžete na značky Adria, Bürstner, Nisemann + Bischoff, Hymer, Carthago, LMC, Itineo, Rapido, Benimar, Eura Mobi, Dethlefs, Clever Vans, X-Go nebo Frankia.

Sledujte Novinky vystavovatelů

Široká nabídka vybavení

Na veletrhu zakoupíte i celou řadu příslušenství, doplňků a vybavení obytných aut a karavanů. Chybět však nebudou ani potřeby pro kempování a cestování. Díky spolupráci s Asociací kempů se seznámíte s možnostmi ubytování nejen v České republice, ale i zahraničí.

 

Testovací jízdy, bazar karavanů a Caravan Park

Součástí veletrhu bude bohatý doprovodný program. Své zkušenosti vám opět předají cestovatelé, kteří navštívili nejrůznější kouty světa – jak jinak než s karavanem. Připraveno bude odborné poradenství, které ocení jak začínající, tak zkušení karavanisté. Vrátí se také populární testovací jízdy s obytným vozem. Jízdy určitě ocení návštěvníci uvažující o koupi prvního „obytňáku“ – na vlastní kůži totiž poznají odlišné jízdní vlastnosti, které k tomuto druhu cestování jednoznačně patří. Tradičně veletrh doplní bazar karavanů a obytných vozů a také Caravan Park, díky kterému si budete moci zakempovat přímo v areálu výstaviště.

Nejvýhodnější vstupenky

Areál bude otevřen 7.-9.11. od 9.00 hod do 18.00 hod, poslední den, tedy 10.11. bude končit výstava v 17 hod. Nejvýhodnější vstupné si zakoupíte při on-line registraci, pokud to stihnete do 15.října, začínají ceny již na 100 Kč.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše