MOBITEX

České postele z masivu pro zdravý spánek. Ložnice DEIRA má medaili

Na veletrhu MOBITEX opět najdete expozici českého výrobce ložnicového nábytku Postelia.

Na veletrhu MOBITEX opět najdete expozici českého výrobce ložnicového nábytku Postelia a provozovatele e-shopu www.spime.cz. Jako novinku tentokrát představí ložnici z masivního dubu DEIRA v aktuálním retro stylu, s kterou také společnost usilovala o titul v soutěži Grand Prix MOBITEX. DEIRA získala 3. místo v kategorii Progresivní design. Najdete ji na stánku č. 022 v pavilonu F.

„Ložnice z masivního dubu DEIRA je inspirována retro stylem nábytku z šedesátých a sedmdesátých let. Postel má zapuštěné nohy, což ocení hlavně majitelé menších ložnic. K přednostem tohoto modelu patří kvalitní masivní konstrukce a široká individualizace při výběru dřeva, moření, rozměru, odstínu látky a prošití,“ zdůraznil jednatel společnosti Petr Novotný. Zajímavé je také použití ekologicky šetrné povrchové úpravy olejo-voskem a čalounění, které lze díky technologii Aqua Clean snadno čistit.

Obří výběr

V sortimentu značky Postelia nalezneme nejen masivní postele, ale také lamelové rošty, komody, noční stolky, skříně, postele s úložným prostorem, jednolůžkové a rozkládací postele. Samozřejmě nechybí ani zdravotní matrace, protože hlavním tématem této firmy je zdravý spánek. „Ložnice je místnost, v které trávíme třetinu života. Proto je důležité obklopit se materiály, které nejsou zdraví škodlivé a lze je snadno udržovat a ošetřovat proti prachu, bakteriím, houbám a roztočům. Masivní dřevo není jen kvalitní materiál pro konstrukci postele, ale výhodou je také jeho nezávadnost, krása a originalita přírodní kresby. Postel z přírodního dřeva je doplněna přírodní povrchovou úpravou z oleje a vosků a pro opravdové příznivce přírodních materiálů můžeme nabídnout dřevěné rošty a matrace ze 100% přírodního latexu,“ říká jednatel společnosti Petr Novotný.

Expozicí na veletrhu MOBITEX chce firma Postelia oslovit jak koncové zákazníky, tak bytové architekty. Protože nový nábytek se často pořizuje ve spojení s novostavou nebo rekonstrukcí, vítá spojení se Stavebním veletrhem Brno. Hlavním cílem prezentace značky Postelia je představit novinky, které si zákazníci mohou objednat přímo v expozici za zvýhodněné ceny. Postelia používá k výrobě všechny dostupné české dřeviny, podrobnější informace najdete na www.spime.cz nebo https://www.postelia.cz.


Další aktuality z veletrhu

02. 03. 2019 MOBITEX Mladí čalouníci umí! Mistři republiky přijeli až z Liberce

Mistrovství ČR v oboru čalouník se konalo už poosmé, ale poprvé v rámci Stavebního veletrhu. Mladí čalouníci soutěžili v aréně pavilonu Z bok po boku s dalšími řemeslnými profesemi. Přihlížejícím divákům dokázali, že si poradí i s náročnou rekonstrukcí retro křesla.