MOBITEX

České postele z masivu pro zdravý spánek. Ložnice DEIRA má medaili

Na veletrhu MOBITEX opět najdete expozici českého výrobce ložnicového nábytku Postelia.

Na veletrhu MOBITEX opět najdete expozici českého výrobce ložnicového nábytku Postelia a provozovatele e-shopu www.spime.cz. Jako novinku tentokrát představí ložnici z masivního dubu DEIRA v aktuálním retro stylu, s kterou také společnost usilovala o titul v soutěži Grand Prix MOBITEX. DEIRA získala 3. místo v kategorii Progresivní design. Najdete ji na stánku č. 022 v pavilonu F.

„Ložnice z masivního dubu DEIRA je inspirována retro stylem nábytku z šedesátých a sedmdesátých let. Postel má zapuštěné nohy, což ocení hlavně majitelé menších ložnic. K přednostem tohoto modelu patří kvalitní masivní konstrukce a široká individualizace při výběru dřeva, moření, rozměru, odstínu látky a prošití,“ zdůraznil jednatel společnosti Petr Novotný. Zajímavé je také použití ekologicky šetrné povrchové úpravy olejo-voskem a čalounění, které lze díky technologii Aqua Clean snadno čistit.

Obří výběr

V sortimentu značky Postelia nalezneme nejen masivní postele, ale také lamelové rošty, komody, noční stolky, skříně, postele s úložným prostorem, jednolůžkové a rozkládací postele. Samozřejmě nechybí ani zdravotní matrace, protože hlavním tématem této firmy je zdravý spánek. „Ložnice je místnost, v které trávíme třetinu života. Proto je důležité obklopit se materiály, které nejsou zdraví škodlivé a lze je snadno udržovat a ošetřovat proti prachu, bakteriím, houbám a roztočům. Masivní dřevo není jen kvalitní materiál pro konstrukci postele, ale výhodou je také jeho nezávadnost, krása a originalita přírodní kresby. Postel z přírodního dřeva je doplněna přírodní povrchovou úpravou z oleje a vosků a pro opravdové příznivce přírodních materiálů můžeme nabídnout dřevěné rošty a matrace ze 100% přírodního latexu,“ říká jednatel společnosti Petr Novotný.

Expozicí na veletrhu MOBITEX chce firma Postelia oslovit jak koncové zákazníky, tak bytové architekty. Protože nový nábytek se často pořizuje ve spojení s novostavou nebo rekonstrukcí, vítá spojení se Stavebním veletrhem Brno. Hlavním cílem prezentace značky Postelia je představit novinky, které si zákazníci mohou objednat přímo v expozici za zvýhodněné ceny. Postelia používá k výrobě všechny dostupné české dřeviny, podrobnější informace najdete na www.spime.cz nebo https://www.postelia.cz.


Další aktuality z veletrhu

02. 03. 2019 MOBITEX Mladí čalouníci umí! Mistři republiky přijeli až z Liberce

Mistrovství ČR v oboru čalouník se konalo už poosmé, ale poprvé v rámci Stavebního veletrhu. Mladí čalouníci soutěžili v aréně pavilonu Z bok po boku s dalšími řemeslnými profesemi. Přihlížejícím divákům dokázali, že si poradí i s náročnou rekonstrukcí retro křesla.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše