Rodinná dovolená na dosah ruky

Exotické destinace jsou sice lákavé, ale nejsou pro každého. Dovolená na rodné hroudě může být také vzrušující. Nevšední ubytovací zážitek jen kousek od rakouských hranic v Trans World Hotel Savannah v Hatích u Znojma vás překvapí elegantní atmosférou v americkém stylu, profesionálním a přátelským přístupem či neomezeným vstupem do wellness relaxační zóny.

Nemusíte jezdit daleko, aby dovolená byla perfektní. Luxusní služby čekají totiž i v tuzemsku. Trans World Hotel Savannah disponuje 72 dvoulůžkovými pokoji, sedmi apartmány, třemi konferenčními komplexy s osmi sály, restaurací, lobby barem, fitness, wellness & spa centrem, kasinem, vnitřním i venkovním parkovištěm. Je to místo, kde o vás bude zkrátka dokonale postaráno.

Nadstandardní služby na dlani
Během brněnské výstavy se návštěvníci seznámí s pestrou paletou služeb, které vás zaručeně přesvědčí, že i v Čechách najdete ubytování světové kvality. Čekají na vás zajímavé pobytové balíčky, z nichž si rozhodně vybere každý – Zimní romance pro dva, Dámská jízda, Seniorský balíček, pobyt spojený s ochutnávkou vín místních vinařů s doprovodným programem, Valentýnský balíček, Speciální dámský balíček k Mezinárodnímu dni žen. A nevyberete-li si ani z vytříbené nabídky, připraví vám pobyt nebo akci na klíč podle vašeho gusta.

„Samozřejmostí je česká i mezinárodní kuchyně na vysoké úrovni či neomezený vstup do Wellness & Spa centra, kde si můžete dopřát pár temp v plaveckém bazéně, pookřejete v parní kabině nebo sauně, dáte si do těla v kardiofitness a odpočinete si v privátní Whirlpool. Z hotelu v podstatě nemusíte udělat ani krok. Vše máte jako na dlani,“ uvádí Helena Zifčáková, marketingová asistentka.

Rodinná oáza
I okolí hotelu nabízí řadu přírodních či kulturních lákadel a adrenalinových příležitostí. Milovníci přírody jistě ocení dojezdovou vzdálenost do vinařských vesniček či Národního parku Podyjí.

Luxusní resort je navíc velmi oblíbeným cílem rodin s malými dětmi. Okolí je rodinám přímo nakloněno. Kromě programů šitých dětem na míru najdete v okolí Merlinův dětský svět, Excalibur City, muzeum Terra Technika s jukeboxy nebo hracími automaty. Navíc během celého roku hotel pořádá speciální programy u příležitosti Valentýna, Velikonoc, Dne dětí, Dne matek, MDŽ, Halloweenu nebo Vánoc.


Další aktuality z veletrhu

20. 01. 2019 GO a Regiontour S Periscopem nejen do Skandinávie, ale do celého světa

Za pouštní romantikou do Ománu, za ledovci do Kanady, za sopkami na Island a na Nový Zéland, za velehorami do Nepálu a za kláštery do Gruzie. Brněnská cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie vozí turisty do úchvatné přírody a exotických destinací několika kontinentů. Na...