GO a Regiontour

Translation is not available.

Rodinná dovolená na dosah ruky

Exotické destinace jsou sice lákavé, ale nejsou pro každého. Dovolená na rodné hroudě může být také vzrušující. Nevšední ubytovací zážitek jen kousek od rakouských hranic v Trans World Hotel Savannah v Hatích u Znojma vás překvapí elegantní atmosférou v americkém stylu, profesionálním a přátelským přístupem či neomezeným vstupem do wellness relaxační zóny.

Nemusíte jezdit daleko, aby dovolená byla perfektní. Luxusní služby čekají totiž i v tuzemsku. Trans World Hotel Savannah disponuje 72 dvoulůžkovými pokoji, sedmi apartmány, třemi konferenčními komplexy s osmi sály, restaurací, lobby barem, fitness, wellness & spa centrem, kasinem, vnitřním i venkovním parkovištěm. Je to místo, kde o vás bude zkrátka dokonale postaráno.

Nadstandardní služby na dlani
Během brněnské výstavy se návštěvníci seznámí s pestrou paletou služeb, které vás zaručeně přesvědčí, že i v Čechách najdete ubytování světové kvality. Čekají na vás zajímavé pobytové balíčky, z nichž si rozhodně vybere každý – Zimní romance pro dva, Dámská jízda, Seniorský balíček, pobyt spojený s ochutnávkou vín místních vinařů s doprovodným programem, Valentýnský balíček, Speciální dámský balíček k Mezinárodnímu dni žen. A nevyberete-li si ani z vytříbené nabídky, připraví vám pobyt nebo akci na klíč podle vašeho gusta.

„Samozřejmostí je česká i mezinárodní kuchyně na vysoké úrovni či neomezený vstup do Wellness & Spa centra, kde si můžete dopřát pár temp v plaveckém bazéně, pookřejete v parní kabině nebo sauně, dáte si do těla v kardiofitness a odpočinete si v privátní Whirlpool. Z hotelu v podstatě nemusíte udělat ani krok. Vše máte jako na dlani,“ uvádí Helena Zifčáková, marketingová asistentka.

Rodinná oáza
I okolí hotelu nabízí řadu přírodních či kulturních lákadel a adrenalinových příležitostí. Milovníci přírody jistě ocení dojezdovou vzdálenost do vinařských vesniček či Národního parku Podyjí.

Luxusní resort je navíc velmi oblíbeným cílem rodin s malými dětmi. Okolí je rodinám přímo nakloněno. Kromě programů šitých dětem na míru najdete v okolí Merlinův dětský svět, Excalibur City, muzeum Terra Technika s jukeboxy nebo hracími automaty. Navíc během celého roku hotel pořádá speciální programy u příležitosti Valentýna, Velikonoc, Dne dětí, Dne matek, MDŽ, Halloweenu nebo Vánoc.


More news from the fair trade

20. 01. 2019 GO a Regiontour S Periscopem nejen do Skandinávie, ale do celého světa

Za pouštní romantikou do Ománu, za ledovci do Kanady, za sopkami na Island a na Nový Zéland, za velehorami do Nepálu a za kláštery do Gruzie. Brněnská cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie vozí turisty do úchvatné přírody a exotických destinací několika kontinentů. Na...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše