ProDítě

Italské pokojíčky jako z pohádky. Značka Erbesi znovu okouzluje české zákazníky

Luxusní dětský nábytek italské výroby se letos představuje ve třech designových variantách. Úplnou novinkou jsou postýlky s LED podsvícením, které plní i funkci náladové lampičky.

Dětský pokojíček Stella Light zaujme decentním osvětlením s dětským motivem, které zaručeně bude tím prvním, co návštěvníkovi v expozici značky Erbesi padne do oka. „Postýlka s LED podsvícením ve speciálním plexisklu, které přenáší světlo, je naší novinkou. Může svítit buď permanentně, pak je možné přidávat nebo ubírat intenzitu s teplým nebo bílým světlem. Druhá varianta podsvícení je s měnícími se barvami, v tom případě si rodiče mohou zvolit jednu barvu, nebo se barvy pomalu a plynule mění, což supluje náladovou lampičku,“ popisuje novinku Kamila Ambrošová, prodejce společnosti Erbesi – luxusní dětský nábytek.

V expozici jsou k vidění celkem tři dětské pokojíčky s nábytkem z bukového masivu. Stálicí nabídky značky Erbesi je kolekce luxusního dětského nábytku zdobená kamínky Swarovski. Ve třetím pokojíčku zaujme zase postýlka oválného tvaru. Pro italského výrobce je typická elegance, ale i variabilita a praktičnost, takže některé kusy nábytku mají multifunkční využití – třeba postýlku lze snadno proměnit v kolébku a komoda slouží i k přebalování a koupání miminka. „Nabízíme jak kompletní kolekce nábytku, tak jednotlivé kusy a nově třeba menší postýlky, které lze připojit k manželské posteli. Každá kolekce má i textilní část, tedy matrace, ložní prádlo, zástěnu do postýlky a další. Pokrýváme tak vše, co je z hlediska dětského nábytku potřeba od narození miminka až zhruba do jeho tří let,“ říká Kamila Ambrošová.

Luxusní nábytek Erbesi si nikde v české obchodní síti neprohlédnete, protože dodavatel ho chce prezentovat pouze uceleně a na úrovni, jakou si zaslouží. „Poprvé jsme na veletrhu ProDítě vystavovali loni a našli jsme tady spoustu nových zákazníků. Naše nabídka českou klientelu zaujala, bylo to úspěšné a doufáme, že letos tento úspěch zopakujeme,“ říká Kamila Ambrošová a zve všechny zájemce o značku Erbesi do pavilonu V brněnského výstaviště: „Přijďte a rádi vám vše ukážeme. Jsme výhradní dodavatelé, takže nikde jinde než na veletrhu tyto pokojíčky neuvidíte!“

Další aktuality z veletrhu