ProDítě

Translation is not available.

Italské pokojíčky jako z pohádky. Značka Erbesi znovu okouzluje české zákazníky

Luxusní dětský nábytek italské výroby se letos představuje ve třech designových variantách. Úplnou novinkou jsou postýlky s LED podsvícením, které plní i funkci náladové lampičky.

Dětský pokojíček Stella Light zaujme decentním osvětlením s dětským motivem, které zaručeně bude tím prvním, co návštěvníkovi v expozici značky Erbesi padne do oka. „Postýlka s LED podsvícením ve speciálním plexisklu, které přenáší světlo, je naší novinkou. Může svítit buď permanentně, pak je možné přidávat nebo ubírat intenzitu s teplým nebo bílým světlem. Druhá varianta podsvícení je s měnícími se barvami, v tom případě si rodiče mohou zvolit jednu barvu, nebo se barvy pomalu a plynule mění, což supluje náladovou lampičku,“ popisuje novinku Kamila Ambrošová, prodejce společnosti Erbesi – luxusní dětský nábytek.

V expozici jsou k vidění celkem tři dětské pokojíčky s nábytkem z bukového masivu. Stálicí nabídky značky Erbesi je kolekce luxusního dětského nábytku zdobená kamínky Swarovski. Ve třetím pokojíčku zaujme zase postýlka oválného tvaru. Pro italského výrobce je typická elegance, ale i variabilita a praktičnost, takže některé kusy nábytku mají multifunkční využití – třeba postýlku lze snadno proměnit v kolébku a komoda slouží i k přebalování a koupání miminka. „Nabízíme jak kompletní kolekce nábytku, tak jednotlivé kusy a nově třeba menší postýlky, které lze připojit k manželské posteli. Každá kolekce má i textilní část, tedy matrace, ložní prádlo, zástěnu do postýlky a další. Pokrýváme tak vše, co je z hlediska dětského nábytku potřeba od narození miminka až zhruba do jeho tří let,“ říká Kamila Ambrošová.

Luxusní nábytek Erbesi si nikde v české obchodní síti neprohlédnete, protože dodavatel ho chce prezentovat pouze uceleně a na úrovni, jakou si zaslouží. „Poprvé jsme na veletrhu ProDítě vystavovali loni a našli jsme tady spoustu nových zákazníků. Naše nabídka českou klientelu zaujala, bylo to úspěšné a doufáme, že letos tento úspěch zopakujeme,“ říká Kamila Ambrošová a zve všechny zájemce o značku Erbesi do pavilonu V brněnského výstaviště: „Přijďte a rádi vám vše ukážeme. Jsme výhradní dodavatelé, takže nikde jinde než na veletrhu tyto pokojíčky neuvidíte!“

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše