ProDítě

Translation is not available.

Invictus 2.0 – premiéra multifunkčního kočárku s termoregulací

Inovativní materiály z automobilového průmyslu pronikají i do výroby kočárků. Příkladem je belgická novinka Invictus 2.0, která je v mnoha designových variantách k vidění v expozici společnosti Kočárky Růžový panter.

„Letošní novinkou na našem stánku je elegantní multifunkční kočárek Invictus 2.0. Má vaničku z EPP pěny, která se používá v automobilovém průmyslu například na výrobu autosedaček. Tento materiál má výborné termoregulační vlastnostmi a skvěle izoluje, čili v zimě hřeje a v létě chladí,“ popisuje novinku Zdeněk Krška, majitel společnosti Kočárky Růžový panter. Tvrzený polystyren EPP belgický výrobce použil jak na vaničku hluboké korby, tak na záhlaví sporťáku. Tento inovativní ekologický materiál je velmi lehký a vypadá jako pěna, ale není tak tvrdý a křehký a vyznačuje se vysokou odolností vůči fyzikálním vlivům. Navíc je antibakteriální a stoprocentně recyklovatelný.

Novinka zaujme také designem. Multifunkční hluboký i sportovní kočárek Invictus 2.0 si můžete pořídit ve výrazných metalických barvách včetně oranžové nebo modré. Materiálem je ekokůže v kombinaci s textilem a designový model Jeans Black má korbu potaženou vyšisovanou džínovinou s módními dírami. „Jde o ruční práci a každý tento kočárek je originál,“ zdůrazňuje Zdeněk Krška. K výbavě každého kočárku Invictus 2.0 patří designově sladěná multifunkční taška s organizérem. Hliníková konstrukce je potištěna hydrografikou ve vzoru dřeva a samozřejmostí je možnost složení sportovní sedačky i s podvozkem.

„U nás na stánku je vždycky spousta lidí, takže jsem s účastí spokojen. Bál jsem se paniky spojené s koronavirem, ale nakonec návštěvníci přišli a prodávali jsme, čili se naše obavy úplně nenaplnily. I když loňský rok byl samozřejmě silnější, ale to byla jiná situace. Taky veletrh mohli úplně zrušit, což by bylo ze všeho nejhorší, takže nakonec to dopadlo docela dobře,“ zhodnotil Zdeněk Krška letošní ročník veletrhu ProDítě poznamenaný obavami z nákazy koronavirem.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše