ProDítě

Translation is not available.

K dětskému zboží BeeMy přibyla pohodlná nadčasová móda Maller. Úspěšnou premiéru měla na veletrhu ProDítě

Mladá česká firma BeeMy založená dvěma sestrami letos překvapila novým sortimentem pod značkou Maller. Oblečení pro maminky i děti je stoprocentně české a velmi praktické.

Historie firmy BeeMy se začala psát v roce 2014. Dvě sestry na mateřské nemohly najít jednoduchý design, který měly rády, tak si věci pro miminka začaly samy vyrábět. Postupně rozšiřovaly sortiment a začaly zadávat práci pěti dílnám včetně jedné chráněné. A jak děti rostly, pustily se i do podnikání v módním průmyslu. Při letošní páté prezentaci na veletrhu ProDítě už rozdělily stánek na dvě části. V první ukázaly široký sortiment dětského oblečení a textilních doplňků značky BeeMy a druhá patřila nové značce Maller se stylovou módou pro děti i maminky, které se tak mohou sladit do jednoho designu – s dcerou mohou mít stejné šaty a synem mikinu. Stejně jako u značky BeeMy, i tady se autorky zaměřily na jednoduchý design a kvalitní české materiály, takže pracují primárně s bavlnou v různých úpravách. „Všechno je to ušité z kvalitní české teplákoviny, která má atest pro děti. Je to bavlna s pěti procenty elastanu a výsledkem je asi to nejpohodlnější oblečení, jaké si můžete obléct. Nosí se tak příjemně, že ve skříni už sahám skoro jen po něm,“ říká Martina Tregler, spolumajitelka značek BeeMy a Maller.

Maller je oblečení jednoduchého a nadčasového stylu, který se neokouká a bude stále in. Teplákovina se nepáře, takže se nemusí zapošívat a nikde netlačí švy. K výjimečnému pohodlí se přidává praktická stránka: na údržbu stačí běžné praní v pračce a vyvěšení, žehlení netřeba. Střihová řešení myslí i na těhotné, třeba nabírané šaty lze nosit s těhotenským bříškem, ale sluší i po porodu. V nabídce jsou také šaty s kapsami, mikinošaty, kde je předek kratší a zadní část delší, mikiny různých střihů, sukně. „Je to jednoduchá, velmi pohodlná a praktická móda, kterou snadno zkombinujete s džínami nebo legínami Máme i kabáty z vyteplené teplákoviny, která je počesaná, takže uvnitř hřeje jemný kožíšek. Novinkou jsou letní šaty z lehkého bavlněného úpletu a s krátkým rukávem, u kterých si zákaznice může sama upravit délku,“ popisuje Martina Tregler, která je i autorkou střihů. „Celou kolekci poprvé ukazujeme tady v Brně a s premiérou nové značky Maller jsme velmi spokojeni. Oblečení se líbilo a získali jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu,“ zhodnotila účast Martina Tregler.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše