MOBITEX

MOBITEX 2020: výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku a nábytek od českých nábytkářů

Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX se bude konat v termínu 26. – 29. února 2020. Souběžně s ním se na brněnském výstavišti tradičně uskuteční Stavební veletrh Brno a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno. Návštěvníky čekají nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení, ale také poradenství a zajímavé přednášky určené odborné i široké veřejnosti. Hlavním tématem veletrhu bude výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku.

Veletrh MOBITEX přináší prezentaci předních výrobců a dodavatelů nábytku a bytového vybavení. Hlavním tématem jeho doprovodného programu je správný a vhodný výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku. Cílem je pomoci návštěvníkům zorientovat se v nabídce trhu a upozornit je, na co se při koupi zaměřit a čeho se vyvarovat. Veletrh se bude věnovat i tématu kvalitního nábytku od ryze českých nábytkářů. Řešit se bude také zařízení malometrážních bytů nebo světlo z pohledu designového prvku interiéru.

Poslední ze zmíněných témat bude přesahovat i do Stavebního veletrhu. Jeho hlavním tématem bude Vnitřní prostředí budov a tepelný komfort, které zahrne oblast kvality života, tedy zdraví, pohodlí, odpočinek a relaxaci, ale i produktivitu, energetickou náročnost či hodnotu nemovitosti. Podrobněji se bude věnovat Zeleným střechám a fasádám, Topení a chlazení, Větrání a stínění či Osvětlení a akustice.

Veletrh MOBITEX se bude konat v prostorách pavilonu F. Stavební veletrh Brno a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno nalezne zázemí v pavilonu V, studentské soutěže a ukázky prací učňů řemeslných oborů budou mít své místo v pavilonu A2.

Další aktuality z veletrhu