MOBITEX

Übersetzung nicht verfügbar.

MOBITEX 2020: výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku a nábytek od českých nábytkářů

Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX se bude konat v termínu 26. – 29. února 2020. Souběžně s ním se na brněnském výstavišti tradičně uskuteční Stavební veletrh Brno a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno. Návštěvníky čekají nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení, ale také poradenství a zajímavé přednášky určené odborné i široké veřejnosti. Hlavním tématem veletrhu bude výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku.

Veletrh MOBITEX přináší prezentaci předních výrobců a dodavatelů nábytku a bytového vybavení. Hlavním tématem jeho doprovodného programu je správný a vhodný výběr kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku. Cílem je pomoci návštěvníkům zorientovat se v nabídce trhu a upozornit je, na co se při koupi zaměřit a čeho se vyvarovat. Veletrh se bude věnovat i tématu kvalitního nábytku od ryze českých nábytkářů. Řešit se bude také zařízení malometrážních bytů nebo světlo z pohledu designového prvku interiéru.

Poslední ze zmíněných témat bude přesahovat i do Stavebního veletrhu. Jeho hlavním tématem bude Vnitřní prostředí budov a tepelný komfort, které zahrne oblast kvality života, tedy zdraví, pohodlí, odpočinek a relaxaci, ale i produktivitu, energetickou náročnost či hodnotu nemovitosti. Podrobněji se bude věnovat Zeleným střechám a fasádám, Topení a chlazení, Větrání a stínění či Osvětlení a akustice.

Veletrh MOBITEX se bude konat v prostorách pavilonu F. Stavební veletrh Brno a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno nalezne zázemí v pavilonu V, studentské soutěže a ukázky prací učňů řemeslných oborů budou mít své místo v pavilonu A2.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše