ProDítě

Zábavná sobota na výstavišti: ProDítě nabídne závody batolat i akční ceny na kočárky

Stovky kočárků, autosedaček a dalšího vybavení pro děti i rodiče za nižší ceny než v obchodech nakoupí lidé až do neděle na veletrhu ProDítě. V sobotu se navíc na výstavišti i dobře pobaví.

V doprovodném programu je připraveno množství soutěží – ať už o hračky, kosmetické produkty či další výrobky, které rodiče jistě ocení.

Několikrát denně na návštěvníky čeká na pódiu přednáška o zdravých zoubcích. Chybět nebudou ani prezentace vystavovaných výrobků.

Oblíbenou součástí programu jsou i závody batolat, které připravila firma MonPeri. V sobotu se uskuteční v 15 hodin a na nejrychlejší děti čekají balíky plenek.

Kompletní doprovodný program najdete na webu.

Všichni nastávající i současní rodiče jistě ocení i bohatou nabídku výrobků pro děti, které vystavovatelé často nabízejí za ceny srovnatelné nebo nižší s internetovými obchody.

Veletrh se koná v pavilonu V, který je přístupný POUZE hlavním vstupem, přes pavilon E nebo z ulice Hlinky (vstup G2). Parkovat můžete také přímo v areálu výstaviště, kam vjedete bránou číslo 4. Otevírací doba je v sobotu 9.00 až 18.00.

Vstupenky jdou koupit on-line i na pokladně.

 

Další aktuality z veletrhu