ProDítě

Translation is not available.

Zábavná sobota na výstavišti: ProDítě nabídne závody batolat i akční ceny na kočárky

Stovky kočárků, autosedaček a dalšího vybavení pro děti i rodiče za nižší ceny než v obchodech nakoupí lidé až do neděle na veletrhu ProDítě. V sobotu se navíc na výstavišti i dobře pobaví.

V doprovodném programu je připraveno množství soutěží – ať už o hračky, kosmetické produkty či další výrobky, které rodiče jistě ocení.

Několikrát denně na návštěvníky čeká na pódiu přednáška o zdravých zoubcích. Chybět nebudou ani prezentace vystavovaných výrobků.

Oblíbenou součástí programu jsou i závody batolat, které připravila firma MonPeri. V sobotu se uskuteční v 15 hodin a na nejrychlejší děti čekají balíky plenek.

Kompletní doprovodný program najdete na webu.

Všichni nastávající i současní rodiče jistě ocení i bohatou nabídku výrobků pro děti, které vystavovatelé často nabízejí za ceny srovnatelné nebo nižší s internetovými obchody.

Veletrh se koná v pavilonu V, který je přístupný POUZE hlavním vstupem, přes pavilon E nebo z ulice Hlinky (vstup G2). Parkovat můžete také přímo v areálu výstaviště, kam vjedete bránou číslo 4. Otevírací doba je v sobotu 9.00 až 18.00.

Vstupenky jdou koupit on-line i na pokladně.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše