Deset důvodů, proč nechybět na veletrhu OPTA

Necelé 3 měsíce nás dělí od dalšího společného setkání v Brně na již 26. ročníku Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA. V těchto dnech finalizujeme témata zajímavých přednášek a určitě se můžete těšit také na novou podobu společenského večera.

  1. Vystavují lídři oboru. Kdo v oční optice něco znamená, vystavuje v Brně. Aglaja, Alcon Pharmaceuticals, AMBG, Carl Zeiss, CooperVision, Johnson & Johnson, Mr. Gain, Omega Optix, Optika Čivice, Optiland, Optiplast Eyewear, Finest Trade, MI.OPTICS, ProdesignSK, Rodenstock ČR, Safilo, Sagitta, Sover, UVEX Safety CZ, … To je jen stručný výčet už přihlášených firem, jejich aktuální seznam je ještě podstatně delší.
  2. Novinky z první ruky. Nové kolekce obrub a slunečních brýlí, poslední vychytávky v brýlových čočkách i vylepšená přístrojová technika. Možnost na jednom místě porovnat výrobky různých značek. Na to nejzajímavější navíc upozorní soutěž TOP OPTA, ve které odborníci vyberou nejlepší exponáty ročníku.
  3. Téma ročníku: Kvalita vidění pro všechny generace. Každý rok má OPTA nějaké zvýrazněné téma, které hýbe světem oční optiky, a téma vybrané pro rok 2020 slibuje zajímavé věci. Třeba firma Carl Zeiss už avizovala, že do Brna přiveze kompletní portfolio brýlových čoček ZEISS SmartLife pro všechny věkové kategorie.
  4. Všechno a všechny tady najdete hezky pohromadě. Zbytek roku máte své partnery rozeseté po celé zemi, ale tento víkend je skoro všechny potkáte na jednom místě.
  5. Skvělá zábava na OPTA PARTY. Sobotní společenský večer samozřejmě nebude chybět! Tentokrát připravujeme novou podobu večera – nové místo i koncept.
  6. Letos v pavilonu B a s novou otevírací dobou. Zatímco v lichých letech OPTA probíhá v pavilonu V, v sudých letech je umístěna v pavilonu B v těsné blízkosti parkovacího domu. Nová je také provozní doba. V pátek a v sobotu zůstává veletrh otevřen od 9.00 až do 19.00 hodin, ale v neděli jen od 9.00 do 12.00 hodin.
  7.  Informace právě pro vás. Nikde jinde se o trendech a aktuálních tématech z oboru nedozvíte víc než na přednáškách v OPTA FORUM. Na své si přijdou také fanoušci nápaditých výloh, pro které se už pošesté chystá projekt DESIGN & TREND – výstava vzorových aranžmá výloh prodejen oční optiky.
  8. Větší stánky za super cenu. Vystavovatelé dostali speciální motivační pobídku. Pokud zvětší svůj stánek, plocha navýšená od poslední účasti jim bude účtována cenou 500 Kč/m2.
  9. S klubovou kartou vstup zdarma. Veletrh je určen pouze odborným návštěvníkům. Členové SČOO, OÚS a ČKS – držitelé OPTA klubové karty mají vstup zdarma. Dále mají vstup zdarma odborníci, které pozvou vystavovatelé prostřednictvím Firemních pozvánek. Při registraci přes internet je možné si zajistit zvýhodněné vstupné.Atraktivní zpravodajství na ibvv.cz. Veletrhy Brno spustily novou verzi iKatalogu ibvv.cz, která dává prostor atraktivním prezentacím vystavovatelů doplněným o autorské texty. Velkou předností nového webu je uživatelsky příjemná mobilní verze. Nakoukněte, jak se tam píše o jiných veletrzích a jak se bude psát o Optě 2020.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše