DESIGN & TREND 2020

Vážení vystavovatelé, v letošním roce Vám opět nabízíme na veletrhu OPTA možnost aktivní účasti zdarma v projektu DESIGN & TREND 2020. V pavilonu „B“ v prostoru OPTA FORUM bude k dispozici celkem 6 vitrín – suplující výlohy optických obchodů, které aranžéři vyaranžují z Vašich produktů atraktivním způsobem ve stylu současných trendů tak, aby co nejvíce zaujaly kolemjdoucí Vaše potenciální zákazníky a pozvaly je na Váš veletržní stánek.

Pokud Vás naše nabídka prezentace v projektu DESIGN & TREND zaujala, potvrďte nám, prosím, nejpozději do 10. února 2020 Váš zájem. Počet vitrín je omezený, takže jen nejrychlejší z Vás se do tohoto projektu dostanou. Následně Vám zašleme detailní pokyny pro dodání Vašich produktů a ostatních firemních propagačních materiálů za účelem umístění v těchto „výlohách“.

Je samozřejmé, že všechny exponáty budou ze strany veletržní správy řádně pojištěny. Na každé výloze bude vizitka s názvem firmy, která exponáty zapůjčila s číslem stánku na veletrhu. Je jisté, že tento úspěšný projekt DESIGN & TREND bude náležitě komunikován a medializován směrem k odborným návštěvníkům. V této souvislosti budou účastníci projektu vyzváni, aby nám dodali co nejvíce informací o jejich firmě, produktech a novinkách, na které chtějí pozvat zákazníky do stánku. Zároveň bychom chtěli připomenout, že zvýrazněným tématem veletrhu OPTA 2020 je „Kvalita vidění pro všechny generace“.

Kromě výše uvedeného bychom Vám chtěli ještě nabídnout v rámci zviditelnění Vaší firmy na veletrhu možnost umístění max. 3 ks zarámovaných firemních plakátů s produkty (nejlépe formátu A1) v restauraci resp. Relax zónách v pavilonu „B“ po celou dobu veletrhu.

Věříme, že využijete všechny naše nabízené možnosti přidané hodnoty k ještě efektivnější účasti na 26. ročníku veletrhu OPTA 2020.

Kontakt:
Ing. Bohuslava Knopová
tel. 54115 2818 • mobil: 602 768 621 • e-mail: bknopova@bvv.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše