MOBITEX

Designový nábytek může překvapit komfortem. Přesvědčte se u JV Pohoda

Společnost JV Pohoda dodává na český trh luxusní nábytek zahraničních značek. Designové kousky zkrášlí váš interiér a navíc mohou být i pohodlné a praktické. Vyzkoušejte na vlastní kůži na veletrhu MOBITEX.

Kdo touží po útulném a zároveň osobitém interiéru, je u plzeňské společnosti JV Pohoda na správné adrese. Již od roku 1999 nabízí luxusní a designový nábytek zahraničních značek včetně výjimečných solitérů. Dodavatele si vybírá tak, aby jejich produkce obsahovala podobné nebo shodné typy materiálů a byla si stylově blízká. Proto není problém vybrat a sladit různé kusy nábytku od různých výrobců. Nabídka společnosti JV Pohoda oslovuje zákazníky, kteří chtějí mít interiér pěkný, funkční a originální. Dobře to vědí i návštěvníci veletrhu MOBITEX, kde vystavuje už řadu let.

„Naší veletržní expozicí se snažíme ukázat, že je možné skloubit design, luxus a stoprocentní komfort a pohodlí. Designové kousky jsou často krásné na pohled, ale pro život prakticky nevyužitelné. To s produkty z naší nabídky nehrozí. V podstatě celý náš sortiment je založen na designu, „má nápad“ a je vyrobený z prvotřídních materiálů, ale navíc je maximálně komfortní. Slovo komfort přitom neznamená jen pohodlí, ale například i jednoduchou údržbu a dlouhou trvanlivost bez viditelných změn,“ vysvětluje Barbora Štruncová z obchodního oddělení firmy JV Pohoda s.r.o.

Jednou z letošních novinek je rozkládací jídelní keramický stůl Impulsion, který svou nádhernou podnoží zaujme na první pohled. Keramický povrch navíc disponuje výjimečnými vlastnostmi, jako například jeho přirozená odolnost vůči bakteriím, který ho činí velmi vhodným materiálem právě na jídelní stoly.

„Dalšími zajímavými exponáty je například stůl z naší produkce Cento. Na výběr je několik typů masivních dřev na stolové desky, různé varianty ukončení hrany stolů a neomezená škála barev podnoží. Úžasné u těchto stolů je, že si zákazník může vybrat v podstatě libovolný rozměr, včetně atypického,“ doplnila Barbora Štruncová.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše