MOBITEX

Dreambeds představí postele, o kterých sníte

Postele renomovaných značek Hästens Vispring, Somnus, Aston či Zleep můžete okouknout i otestovat v expozici Dreambeds. Některé kousky bude možné zakoupit přímo na místě s až 40procentní slevou.

Matrace a postele významných výrobců se vyznačují tradičními postupy. Značky se zaměřují se hlavně na přírodní materiály z udržitelných zdrojů. „Když se spojí tradice, zkušenosti a přírodní materiály, vzniknou matrace, které prokazatelně vylepší kvalitu vašeho spánku a tím pádem i celého života,“ uvádí marketingová manažerka společnosti Tereza Patschová.

Lůžka a matrace do prodejen vybírá spánkový specialista Karel Vágner. Se svou manželkou na nich několik měsíců spí, aby je důkladně otestovali.

Na veletrhu Mobitex mohou zájemci získat luxusní kousky s až 40procentní slevou. Půjde o showroomové a skladové postele Hästens Vispring, Somnus a Aston. Jedná se o showroomové modely, výstavní postele, ale i úplně nové, skladové modely. A pozor, nabídka je limitovaná.

Jak se šijí královské matrace

Zajímavostí je bezesporu britská značka Vispring. Šije své matrace ručně, všechny jemné detaily vytvoří člověk z přírodních materiálů jako je vlna, bavlna, mohér, koňské žíně a podobně. Každá se vyrábí na zakázku konkrétnímu člověku. Vyberete si ze tří tvrdostí matrací, více jak 120 druhů látek a 28 druhů čel. Na postele Vispring dostávají zákazníci doživotní záruku.

  • Značka Vispring se stala průkopníkem prvních kapsičkových pružin v roce 1901
  • V roce 1912 se stala výhradním dodavatelem matrací pro Titanic.
  • V roce 2012 získala značka Vispring Cenu britské královny za podnikání, kterou královna uděluje těm nejlepším firmám za kvalitu, inovace a udržitelný rozvoj.

Vyzkoušejte, zda správně spíte

Zastavte se a udělejte si pohodlí na některé posteli. Odborníci z Dreambeds vás navedou a pomohou vám uvědomit si, jak se cítíte. Vyberou pro vás správnou matraci na základě vašich potřeb. Cílem značky Dreambeds je najít pro lidi postele a matrace, v nichž se budou cítit příjemně, a tím i zkvalitní svůj spánek.

www.dreambeds.cz

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše