Vánoční veletrhy

Druhou adventní neděli zpříjemní zpěv Josefa Laufera

Bronzová neděle letošního adventu je tady. Oslavte ji na Vánočních veletrzích na brněnském výstavišti. Na pódiu v pavilonu F jsme pro vás připravili zajímavý program.

Začínáme už v jedenáct hodin, kdy se rozezní tóny Big Bandu Mr. Swing Brno. V jednu hodinu ho vystřídá Anežka Binková a band.

Ve dvě hodiny nás čeká představení pohádkové knihy Alenka a Krakonoš, kterou si můžete na výstavišti rovnou koupit i s podpisem autorky Dany Šárkové.

Na vánoční atmosféru nás o půl třetí odpoledne naladí Folklorní soubor Rozmarýnek z Pohořelic. A po třetí hodině to už se svým vánočním koncertem rozbalí Josef Laufer.

Kromě toho vás v pavilonech čeká spousta inspirace na dárky pod stromeček, tak neváhejte a dorazte na výstaviště.

Vánoční veletrhy jsou na výstavišti od 6. do 15. prosince. Otevírají vždy v devět hodin a zavírají v osmnáct hodin, poslední den pak o dvě hodiny dříve. Lístek stojí čtyřicet korun a děti do šesti let mají vstup zdarma. Zaparkujete zdarma přímo v areálu výstaviště.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše