STYL

ETEX Hořice – kapesník jako krásný dárek

Výrobce látkových kapesníků z Hořic působí na trhu už čtvrtstoletí a stále se obstojně drží, za posledních pět let dokonce zaznamenává růst obratu. „Trend papírových kapesníků se zastavil a obrací se zpět k tradičním textilním kapesníkům. Myslím si, že zákazníci kladou čím dál větší důraz na ekologii,“ odhaluje pozadí trendů Martin Dočekal, CEO společnosti ETEX.

Na jejich expozici vidíme opravdu pestrou nabídku kapesníků nejrůznějších designů – od klasiky přes kapesníky s tematickým potiskem až po nejluxusnější kolekce s výšivkami. „Designy kapesníků jsou nadčasové a desítky let neztrácejí na hodnotě. V čem spatřuji módnost a nový trend, je způsob adjustace výrobků,“ prozrazuje Dočekal. V novém balení zkrátka ETEX drží krok s dobou. Některé luxusnější kolekce kapesníků jsou balené dokonce jako doutníky, a to se vším všudy včetně nádherné dřevěné krabičky, vše ve stylu Havana doutníků.

Společnost, která ročně vyrobí na 1,5 milionů kapesníků, zaměstnává do 20 lidí a neustále výrobu inovuje o nové vzory. Nyní například rozšířila sortiment o kolekci potištěných kapesníků s animal motivem, vintage vzorem či stylem Provence. Co zůstává, je použitý materiál – 100% bavlna, kterou lze prát a žehlit.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše