KABO

FEMI – ekologická taška s ženskou tváří

Slovenská firma JFK Distribution přijela na veletrh KABO s absolutní novinkou. Jde o tašky z recyklovaného materiálu, které jsou výjimečné v několika ohledech. Za prvé jsou vyrobené z použitých PET lahví, za druhé jsou recyklovatelné opakovaně a v neposlední řadě mají výjimečný hravý design. Pod značkou FEMI si můžete vybrat kolekci složenou z velké skládací tašky přes rameno a dvou kosmetických tašek.

Tašky FEMI jsou novinkou na trhu a poprvé prezentované na veletrhu KABO. Vyberete si z široké škály designů, od těch nejvíce barevných až po decentní vzor „mustache“ pro pány. „Trendem jsou pestré barvy a vzory, nejvíce oblíbené jsou motivy s tváří ženy. V budoucnu bychom rádi na tašky aplikovali autorský design a oslovili mladé talentované autory i z řad amatérských umělců,“ prozrazuje vize Michaela Kresanová, sales director firmy. Barevné vzory tašek navozují příjemné emoce, proto jsou na expozici vystavené v rámech jako obrazy.

Kromě tašek FEMI přivezla společnost i druhou značku, nákupní tašky BAGGIE, které vyrábí již třetím rokem. Jsou pevnější a i ony mají za cíl edukovat zákazníka v ekologickém chování. Dají se totiž používat opakovaně několik let a některé z nich jsou rovněž vyrobeny z recyklovaného materiálu R-PET.