KABO

FEMI – ekologická taška s ženskou tváří

Slovenská firma JFK Distribution přijela na veletrh KABO s absolutní novinkou. Jde o tašky z recyklovaného materiálu, které jsou výjimečné v několika ohledech. Za prvé jsou vyrobené z použitých PET lahví, za druhé jsou recyklovatelné opakovaně a v neposlední řadě mají výjimečný hravý design. Pod značkou FEMI si můžete vybrat kolekci složenou z velké skládací tašky přes rameno a dvou kosmetických tašek.

Tašky FEMI jsou novinkou na trhu a poprvé prezentované na veletrhu KABO. Vyberete si z široké škály designů, od těch nejvíce barevných až po decentní vzor „mustache“ pro pány. „Trendem jsou pestré barvy a vzory, nejvíce oblíbené jsou motivy s tváří ženy. V budoucnu bychom rádi na tašky aplikovali autorský design a oslovili mladé talentované autory i z řad amatérských umělců,“ prozrazuje vize Michaela Kresanová, sales director firmy. Barevné vzory tašek navozují příjemné emoce, proto jsou na expozici vystavené v rámech jako obrazy.

Kromě tašek FEMI přivezla společnost i druhou značku, nákupní tašky BAGGIE, které vyrábí již třetím rokem. Jsou pevnější a i ony mají za cíl edukovat zákazníka v ekologickém chování. Dají se totiž používat opakovaně několik let a některé z nich jsou rovněž vyrobeny z recyklovaného materiálu R-PET.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše