Caravaning Brno

FIBICH CampingCars představí v české premiéře exkluzivní edici vozů PERSEO

Karavan centrum FIBICH CampingCars, oficiální dovozce značek BENIMAR a Sterckemando České republiky, si pro vás na veletrhu Caravaning Brno připravilo českou premiéru exkluzivní edice polointegrovaných vozů PERSEO. Tato edice byla vytvořena ke čtyřicátému výročí výrobce obytných vozů BENIMAR s maximálním důrazem na kvalitu, pohodlí a atraktivní vzhled.

Ve veletržní expozici FIBICH CampingCars naleznete také další novinku – Benimar Sport 363, alkovnový automobil na podvozku FORD s podélnými lůžky v zadní části. Chybět nebude ani stálice v jejich nabídce polointegrované Tessoro 463 a další novinka, vestavba Benivan 140up s bohatou výbavou včetně solárního dobíjení, markýzy a nosiče kol již v základní výbavě.

Novinky naleznete také v prezentaci francouzského výrobce Sterckeman, ať už se jedná o novou řadu utralehkých karavanů Starlett Easy, nebo inovovanou řadu Starlett (reprezentovanou rodinným model 476PE), či o modernizovanou komfortní řadu Alizé.

Do portfolia služeb patří kromě prodeje karavanů a obytných vozů již desátým rokem také půjčování obytných přívěsů a prodej karavaningového příslušenství firem MOVERA, TRIGANO service a Camping-Profi, montáž příslušenství a servis karavanů všech značek.

Další informace:
Prodej karavanů a obytných automobilů
Půjčovna karavanů a obytných vozů
Facebook – Karavan centrum CampingCars

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše