GO a Regiontour

Golf má omamné kouzlo. Vyzkoušejte ho na vlastní kůži na brněnském výstavišti

Relaxace, přirozený pohyb v krásně upraveném prostředí a únik z hektického životního stylu. I to je golf. Už dávno ale neplatí, že je sportem bohatých. Dnes se dá totiž hrát i na menších hřištích a doslova „za pár korun“. Přesvědčit se můžete na mezinárodních veletrzích Go a Regiontour, kde vám ve společné expozici resortů Kaskáda Golf Brno a Kořenec Golf & Ski Resort odhalí krásu a výjimečnost olympijského sportu. Na brněnském výstavišti zažijete svůj první „Grand Slam“ a navíc se zapojíte do soutěží o hodnotné ceny.

Golf není jen o penězích. Stejně jako na lyžích nebo v cyklistice si můžete vybrat svou vlastní cenovou kategorii. Můžete s golfem začít velmi levně a navštěvovat levná hřiště, pořídit si výhodné členství, ale také zažít neskutečný luxus. Kdo nevěří, ať navštíví mezinárodní veletrhy Go a Regiontour, kde díky týmové spolupráci České golfové federace a resortů Kaskáda Golf Brno a Kořenec Golf & Ski Resort vznikla na 150 m2 unikátní expozice.

Golfová show v Brně

Expozice představí golf lidem, kteří si jej ještě neměli možnost vyzkoušet, ale na své si přijdou i zkušení vyznavači greenů. Návštěvníci si budou moci golf „osahat“ pod vedením profesionálních trenérů a mohou si i zasoutěžit.

„Chtěli bychom pozvat všechny, dospělé, děti, může i ženy. Golf se hraje v každém věku, a dokonce ani zdravotní omezení nejsou na překážku. Budeme mít připraveny podmínky pro simulaci golfového odpalu. Návštěvníci mohou soutěžit v puttování, což je podobné minigolfu, nebo se svezou golfovým autíčkem,“ láká k návštěvě golfového „království“ na výstavišti Vlastimil Štefl, ředitel Kořenec Golf & Ski Resort.

Na veletrhu je návštěvníkům prezentován i projekt Bav se golfem, který připravila Česká golfová federace ve spolupráci s golfovými kluby, hřišti a trenéry. Na jednom místě tak najdete přehledně zpracovanou nabídku golfových hřišť pro začátečníky i pokročilé. Vystavovatelé si pro vás také přichystali speciální zvýhodněné balíčky členství a výuky.

Greeny zasazené do krásné přírody

Nedaleko Kuřimi, pouhých 16 kilometrů severozápadně od Brna, se nachází resort Kaskáda Golf Brno, kde jsou na nováčky připraveni. Předností Kaskády je jednoznačně kvalita hřiště z části lemovaného lesem, s nádhernou přírodou a množstvím uměle vybudovaných jezer. V průběhu roku navíc pořádají hned několik akcí, na nichž si lidé mohou golf zdarma vyzkoušet, například v rámci celosvětového Women's Golf Day nebo populárního dětského dne na odpališti Driving Range v Žabovřeskách.

„V dohledné době bychom rádi poskytovali lidem žijícím v okolí hřiště pravidelné bezplatné lekce. Pro ty, kdo již mají s golfem zkušenosti, nabízíme členství na zkoušku, ale také zvýhodněné seniorské, juniorské, studentské či přidružené členství. Pro začínající golfisty může být zajímavá nabídka našeho startovacího ročního poplatku,“ uvádí možnosti sportovního vyžití pro začínající i pokročilé golfisty Tomáš Kroupa, Sales Specialist z resortu Kaskáda Golf Brno.

A ani resort Kořenec se nemá za co stydět! Naopak. Hřiště se nachází uprostřed přírodního parku na nejvyšším vrcholu Drahanské vrchoviny, zhruba 45 kilometrů západně od Olomouce. Pořádají nejen golfové prázdninové kurzy pro děti od 6 do 15 let, ale pro vdavekchtivé ženy přichystají i nezapomenutelnou golfovou svatbu.

„Měli jsme štěstí na architekty a nositele myšlenky golfu na Kořenci. Naše zázemí tvoří pravý kanadský srub, na který navazuje hotel, kongresové centrum a další nezbytné zázemí. Ojedinělý architektonický komplex byl v roce 2003 oceněn titulem Stavba Jihomoravského kraje,“ dokládá vysokou kvalitu resortu Štefl.


Další aktuality z veletrhu

20. 01. 2019 GO a Regiontour S Periscopem nejen do Skandinávie, ale do celého světa

Za pouštní romantikou do Ománu, za ledovci do Kanady, za sopkami na Island a na Nový Zéland, za velehorami do Nepálu a za kláštery do Gruzie. Brněnská cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie vozí turisty do úchvatné přírody a exotických destinací několika kontinentů. Na...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše