Caravaning Brno

Hlavním tahákem Caravan Centrum Pardubice jsou vozy Carado

Na expozici pardubického centra najdete celkem 16 vozidel úhledně zaparkovaných a doplněných květinovým aranžmá i pravými perníčky z Pardubic. Pro návštěvníky jsou hlavním tahákem bezesporu dva modely od Carada.

Jeden z nich je úplnou novinkou, druhý je novinkou modelového roku 2019, ale protože je dost populární, tak jsme jich objednaly spoustu, abychom uspokojili klientelu,“ vysvětluje jeden z majitelů společnosti Petr Tesner.

Je to Carado B 132, nejlevnější obytný vůz z celé naší flotily. Neodolatelná je i cena. Přitom je to plně obytný stavěný vůz, žádná vestavba, je pouze o něco užší, ale při plném zachování veškerého komfortu. Novinkou, kterou tady představujeme, je polointegrovaný vůz T338, který se vejde do 7 metrů a přitom má podélné postele, což je docela úspěch,“ doplnil majitel.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše