Caravaning Brno

J. M. Trade přiveze světovou novinku – obytný vůz LeVoyageur bez vnějších zrcátek

Širokou nabídku vozů přiveze na Caravaning Brno i firma J. M. Trade. A na své si přijde opravdu každý. Milovníci velkých luxusních aut by si neměli nechat ujít modely značky PhoeniX. Pro ty, kteří mají rádi moderní a špičkově vybavená auta, je připravena značka LeVoyageur. Pokud patříte spíše mezi zájemce o vozy do 3,5 t, tak se zaměřte na obytná auta značky Pilote.

J. M. Trade přiveze na veletrh i luxusní a moderní model LeVoyageur Signature 8.5 GJF. „Jedná se o světovou novinku obytného vozu bez vnějších zrcátek. Vůz má tak menší spotřebu, je bezpečnější a počasí nemůže řidičům komplikovat výhled. Mimo to je vůz velice luxusně vybaven a kvalitně zpracován,“ doplňuje majitel firmy Jan Myslil.

Vedle samotného prodeje si na expozici můžete domluvit servis svého vozu a montáž veškerého vybavení u partnerského servisu KV Technik. Díky spolupráci s půjčovnou Milach s.r.o. si pak lze domluvit i zapůjčení obytného auta.

Více informací o společnosti najdete zde.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše