KABO

Kauppa přiveze batohy Affezahn i ponožky Nauta s pohádkou

Kauppa je dovozcem a distributorem značek Affenzahn, Reima, Klean Kanteen, Shadez a Nauta pro Českou republiku. Na veletrhu Kabo se můžeme těšit na originální batohy Affezahn s atraktivním designem zvířátek, nové dětské barefoot boty stejné značky či ponožky Nauta, ke kterým namluvili pohádkový příběh známí čeští herci.

Affenzahn s hravým designem: Víc než jen batoh

Německá značka Affenzahn nabízí mnohem víc, než jen možnost přenášet všechny potřebné věci do školky či během výletu. Batohy Affenzahn jsou ergonomické, lehké a hlavně hravé, rozvíjejí dětskou fantazii i jemnou motoriku. Hravost nespočívá jen v atraktivním vzhledu v podobě různých zvířátek, ale zejména v možnosti manipulovat končetinami zvířátka a pomocí suchých zipů je připínat do různých poloh. Typickým znakem produktů Affenzahn je vytahovací jazyk, který je nejenom zábavný, ale i funkční, neboť lze do něj vložit fotku nebo kontakt na rodiče. 

Značka Affenzahn získala certifikát Bluesign , který dokládá, že výroba batohů je šetrná k životnímu prostředí. Při výrobě batohů Affenzahn jsou využívány recyklované PET lahve.

Barefoot boty pro děti

Posledních pár let značka rozšířila portfolio svých produktů a nabízí dětem také peněženky, kabelky, ledvinky atd. Úplnou novinkou jsou kvalitní barefoot boty, vyrobené z prodyšné a lehké pleteniny nebo kůže. Samozřejmostí je ergonomický tvar a dostatečná šířka s místem pro prsty, což umožňuje přirozený a zdravý vývoj dětských nohou. Podešev je vyrobená z přírodního kaučuku. Botičky mají velmi hravý design, který se rodičům i dětem velmi líbí.

Botičky mají certifikaci Fair Wear Foundation (FWF) což znamená, že byly vyrobeny v souladu s pracovněprávními standardy a předpisy, které stanovuje Mezinárodní organizace práce. Nadace FWF se snaží o zlepšení podmínek na pracovištích textilního průmyslu.

Ponožky Nauta s pohádkou

Ponožky pro malé objevitele. Ke každému originálnímu vzoru ponožek Nauta se váže audiopohádka, která se dá po setření kódu stáhnout na audiotéce. Pohádky jsou namluvené předními českými herci jako například A. Geislerovou, J. Macháčkem nebo P. Liškou. Ponožky Nauta jsou s péčí vyrobené v České republice ze zdravotně nezávadných certifikovaných materiálů.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše