Life!

Kdo (si) hraje, nezlobí

Obří Game Hall čeká návštěvníky festivalu v pavilonu B. V rámci In-Joy Life! zde najdou přes 100 herních počítačů, konzolí a simulátorů k vyzkoušení, včetně stále atraktivnější virtuální reality. Nebudou chybět celebrity, osobnosti z řad streamerů, komentátorů i samotných hráčů. Ti nejlepší hráči se utkají v Mistrovství ČR v počítačových a mobilních hrách.

IN-JOY Life! se po několika letech vyprofiloval jako jedna z nejdůležitějších českých gamingových událostí a i v roce 2018 bude pokračovat v tomto trendu,“ vysvětluje manažer projektu Jan Kuběna z Veletrhů Brno. Podle jeho slov bude velkým tahákem fináleMistrovství ČR v počítačových hrách a Vodafone Mistrovství ČR v mobilních hrách, na které jsou navázány další aktivity – výstava herního hardware, prodej příslušenství pro PC nebo také 100 herních počítačů s nejnovějšími edicemi her pro návštěvníky.

Samotné finále MČR v počítačových hrách 2018 proběhne v sobotu 10. listopadu v herní aréně pavilonu B. Standardní čtveřici hlavních e-sportových titulů Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone a Clash Royale letos premiérově doplní aktuální hit PlayerUnknown’s Battlegrounds, a to díky partnerovi NVIDIA. V něm si zahraje 16 nejlepších týmů česko-slovenské scény o 100 000 Kč v hotovosti! „Celkově se ve všech hrách kvalifikovalo 196 hráčů, což spolu s trenéry jednotlivých týmů dělá přes 200 účastníků a vytváří nový rekord. Týmy a hráči se připravují na MČR prakticky po celý rok, kdy probíhá kvalifikace formou sbírání bodů do celkového žebříčku. Náročnost se dá přirovnat k reálným sportům,“ uvedl Michal Nagy z pořádající PLAYzone. Návštěvníci Game Hall se mohou těšit nejen na soutěže a turnaje, ale také na desítky stánků partnerů, tombolu a prodej merchandise.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše