ProDítě

KENYO nabídne moderní kočárky, dětský nábytek i čističku vzduchu od špičkových výrobců

Trendy. Odvážné. Jedinečné. Stvořeno pro přehlídková mola. Kombinace působivých potisků, limitovaných barev a stylového vkusu pro silně individuální vzhled. Kolekce Fashion Edition nabízí výrazné barvy, originální doplňky, nápadité kontrasty a vybrané detaily pro vytvoření něčeho výjimečného. Oblíbené a již ověřené kočárky firmy ABC DESIGN nebo novinky v módních designech. Firma Kenyo přiveze na ProDítě řadu novinek.

Praktický a užitečný kočárek Ping je ideální pro rodiče s dětmi, kteří zbožňují cestování. Jeho výjimečně kompaktní rozměry po složení o velikosti příručního zavazadla a extrémně nízká hmotnost vás ohromí na cestách autem, letadlem, autobusem nebo vlakem. Lehce ovladatelný sportovní kočárek lze snadno složit, rozložit a ovládat pouze jednou rukou. Kromě praktického ovládání je vždy na prvním místě pohodlí vašeho dítěte a to především při cestování. Díky odpružení všech čtyř kol, polstrovanému sezení s polohou zcela vleže a štědré sluneční stříšce si vaše dítě může užít klidné a pohodlné cestování. Kola s bílým pruhem a stylové barvy dělají z tohoto praktického společníka na cesty také kočárek, na který je radost pohledět.

Revoluční chytrá technologie se setkává s luxusním designem. E-PRIAM je první e-kočárek od CYBEXu. Inteligentní, intuitivní a výjimečně inovativní e-PRIAM vám umožní snadno jezdit po kopcích a chytře se přizpůsobí nepříznivému povrchu, jako je např. písek, štěrk nebo dlažební kostky. Zažijte kouzelný pocit odlehčeného nákladu, uhlazené kamenité cesty nebo přístupnějšího náročného stoupání. Přijďte si e-Priam vyzkoušet na náš stánek!

Neobvyklé, elegantní a mondénní, zkrátka třída sama pro sebe. Takové jsou dětské kočárky z řady Selection. Černý podvozek s hodnotným povrchem ve vzhledu kůže podtrhuje luxusní charakter této edice. Nový model pro dvojčátka či sourozence Two Select najdete vystavený na našem stánku.

S dětským kočárkem Mercedes-Benz značky Hartan získávají ti nejmenší povědomí o stylu a pocitu z jízdy již takzvaně od kolébky. Zde se setkávají ergonomická funkčnost, testovaná bezpečnost a inovativní materiály v moderním sportovním vzhledu, který byl vyvinut v úzké spolupráci s designovým oddělením firmy Mercedes-Benz. Zvláštností jsou sportovní kola s dvojitým paprskem v konstrukci inspirované AMG s pneumatikami s odpružením a vzduchovými komorami, které jsou také k dispozici pro novou třídu C.

Nová ultralehká a multifunkční židlička Prima Pappa Follow Me

Židlička roste s vaším dítětem od narození až do tří let: v době prvních několika měsíců může být židlička Prima Pappa Follow Me používána jako pohodlné, relaxační naklápěcí lehátko. Od 6 měsíců věku dítěte poslouží jako jídelní židlička pro krmení a hraní a později, bez polohovacího tácku, k sezení u stolu společně s dospělými. Celou židličku lze výškově nastavit do 7 pozic, její opěrka nohou je nastavitelná do 3 pozic a zádová opěrka do 5 pozic (více než 150 °). Ve složeném stavu stojí samostatně a zabírá málo místa. V naší expozici bude ke zhlédnutí ve zcela nových barvách.

Čistička vzduchu pro lepší dýchání

Bohužel kvalita vzduchu není dnes taková, jak bychom si přáli pro nás i naše blízké. Vzduch je znečištěn škodlivým jemným prachem a znečištění v budovách je obvykle dokonce vyšší než venku. Prchavé organické sloučeniny (VOC) ve vzduchu mohou způsobit alergie, bolesti hlavy, poškození imunitního systému a další nemoci. Bakterie a viry se obvykle šíří vzduchem. Čistič vzduchu PureAir Room odstraňuje tyto znečišťující látky, zlepšuje kvalitu vzduchu, neutralizuje nepříjemné pachy a účinně odstraňuje běžné alergeny. Pro čistý a nezatížený vzduch v místnosti.

O firmě

KENYO, spol. s r. o., byla založena jako rodinná firma v říjnu 1992 se zaměřením na dovoz kojeneckého a dětského zboží. Během své existence společnost získala zastoupení řady významných světových výrobců v daném oboru. Mezi přední výrobce, které zastupujeme jako výhradní dovozce do České a Slovenské republiky patří firmy ABC DESIGN (SRN), CYBEX (SRN), gb (SRN), HARTAN (SRN), PEG PÉREGO (IT), REER (SRN).

Vedle provozování e-shopu www.babystar.cz, spolupracujeme s předními specializovanými prodejnami v jednotlivých krajích a okresech. Naším prvořadým cílem je prostřednictvím této sítě prodejen nabídnout a zpřístupnit kompletní sortiment výše jmenovaných firem s patřičným prodejním a záručním komfortem. Seznam těchto prodejců najdete na našem webu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše