Kočárek Milkbe sám zabrzdí. Zařídí to speciální senzory, když pustíte madlo

To je noční můra všech maminek, které používají kočárek – že se i s dítětem třeba z kopce sám rozjede. Na trh se ale dostává novinka, u které se ničeho takového bát nemusíte...

To je noční můra všech maminek, které používají kočárek – že se i s dítětem třeba z kopce sám rozjede. Na trh se ale dostává novinka, u které se ničeho takového bát nemusíte. Kočárek Milkbe totiž sám zabrzdí. Když pustíte rukojeť z ruky, pomocí patentovaného senzoru zůstane stát jako přibitý.

„Při zapnutí této elektronické funkce se aktivuje automatické brzdění v momentě, kdy kočárek nedržíte ani jednou rukou. Nemůže vám tak ujet z kopce, z chodníku do silnice, nebo když do nezabrzděného kočárku někdo omylem strčí,“ popisuje Miluše Haubová ze společnosti For Baby. Tento vychytaný kočárek přední firma se zbožím pro děti představí na brněnském veletrhu ProDítě, které se v pavilonu G2 brněnského výstaviště odehraje mezi 14. a 17. březnem.

Milkbe má ale další přednosti. „Je vybaven velkou korbou s výborným odvětráváním v horkých dnech a pohodlným sportovním sezením, které je polohovatelné i do lehu,“ poznamenala Haubová. Velmi prostorný je i nákupní košík, velkým bonusem je výškově nastavitelné polohovatelné madlo.

Funkci automatického brzdění nemusíte mít zapnutou stále, záleží na vás, kdy ji využijete.

Kočárek vyrobený v San Francisku má supermoderní vzhled doplněný gelovými kolečky. A lze jej pomocí univerzálních adaptérů zkombinovat s mnoha druhy autosedaček.


Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše