URBIS SMART CITY FAIR

Konference Odpad zdrojem představí zavádění oběhového hospodářství do praxe

Trendy cirkulární ekonomiky, ekologické inovace či systémy postavené na uzavřeném toku materiálů na úrovni samospráv představí druhého září konference Odpad zdrojem. Ta se uskuteční jako součást URBIS SMART CITY FAIR.

Akce kombinuje odborné příspěvky od řečníků se sdílením příkladů v praxi. Chybět nebude ani networking. Třetího září obohatí program workshopy s konkrétními tématy na praktické úrovni.

Konference reaguje na aktuální výzvy, mezi které se řadí:

  • problematika sucha a nakládání s vodou,
  • naplňování cílů balíčku o cirkulární ekonomice,
  • předcházení vzniku odpadu,
  • efektivní třídění a recyklace odpadů s uplatněním druhotných surovin,
  • implementace chytrých technologií do praxe českých měst a obcí a práce s nimi,
  • hledání skutečné efektivity při nakládání se zdroji i energiemi.

Akce je určena všem zástupcům samospráv, asociací samospráv i asociací v oblasti nakládání s odpadem, vodou či energií. Na konferenci se lidé setkají se zástupci vlády, kontrolních orgánů, firem i neziskových organizací.

Na konferenci je možné koupit tři typy vstupenek. Jednodenní stojí 2 900 korun a zahrnuje vstup na středeční program, afretparty a dvoudenní lístek na URBIS.

Za dvoudenní vstupenku zaplatí zájemci 3 990 a umožní jim vstup na středeční konferenci, afterparty, čtvrteční workshopy a URBIS SMART CITY FAIR.

Nejdražší lístek se jmenuje All in One a v ceně 6 890 korun zahrnuje středeční konferenci, afterparty, čtvrteční workshopy, dvoudenní vstup na URBIS SMART CITY FAIR a účast na workshopech pořádaných organizátory URBIS SMART CITY FAIR.

Více informací zjistí návštěvníci na webu nebo na Facebooku.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše