Rodenstock, krejčí brýlových čoček

Ocenění, tradice, diagnostiku i novinky. To vše nabízí firma Rodenstock

Díky své vášni pro brýlové čočky a smyslu pro detail firma Rodenstock získala více než 50 ocenění za design a navíc drží celosvětově přibližně 500 patentů a žádostí o ně v oboru. Důležitou charakteristikou této německé firmy jsou přesnost materiálu, funkce i designu a to déle než 140 let.

Celou tu dobu prokazuje zkušenosti a odbornost svých „mistrů“. Díky nim může nabídnout i nebývale individuální přístup k zákazníkovi. Iveta Marešová z Rodenstocku vysvětluje: „Každý je jiný, i každé oko je jiné. My jsme schopni se tomu přizpůsobit, a proto naše brýlové čočky padnou vždy jako ulité. Vidíte ostřeji a kontrastněji i za snížených světelných podmínek. Zkrátka získáte naprosto nový vizuální zážitek, konečně můžete využít svůj zrakový potenciál a vidět jako superhrdina.“

B.I.G. OPTA

„O našem novém projektu s názvem B.I.G., který startuje s rokem 2020, nemůžeme zatím téměř nic prozradit, ale celá naše expozice na Optě bude této revoluční záležitosti věnována,“ prozrazuje Iveta Marešová. Dalo by se ale vytušit, že se bude tradičně týkat kvality vidění.

Ostrosti zraku a maximálnímu komfortu vidění byl totiž věnován nejeden z uplynulých 22 ročníků veletrhu OPTA v podání firmy Rodenstock, kterých byl součástí. „Našim obchodním partnerům neustále přinášíme nové špičkové nástroje pro profesionální prodej, věnujeme se biometrickému měření zraku pomocí technologie DNEye PRO a samozřejmě trendům v brýlových čočkách. Zákazník si je námi může nechat různě povrchově upravit – úprava X-tra Clean, která odpuzuje prachové částice i kapky vody a usnadňuje čištění, úprava Balance a Protect PRO chrání zrak a Road se hodí za volant. Za tu první jmenovanou jsme dokonce získali na minulém veletrhu cenu Top Opta 2019,“ popisuje přednosti novinky produktový specialista Libor Pivoňka.

Vidět jako superhrdina

Rodenstock pracuje velmi pečlivě na všeobecném zdokonalování a jedním z nejnovějších trendů, které firma přináší svým obchodním partnerům, jsou telemedicínské služby. Nositel brýlí získá vysoce kvalitní lékařskou zprávu o svém oku přímo v optice. Iveta Marešová doplňuje: „Tato detailní dokumentace popisuje přední i zadní segment oka a zákazník tak nemusí měsíce čekat na vyšetření oftalmologem. Klient získá nejen perfektní brýle, ale i komplexní preventivní péči o a včasnou diagnostiku na jednom místě v jeden okamžik.“

Každý velmi ocení, že se nemusí dlouho dopředu objednávat k očnímu lékaři, ale spolu s brýlemi na jednom místě vyřeší i vyšetření. Třeba díky Rodenstocku i vy ušetříte nemálo času a možná už na veletrhu OPTA.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše