ProDítě

LEU Brain Stimulator: Hra pro školky, školy i domácnosti, která procvičí mozek

LEU Brain Stimulator je pedagogicko-logická hra, která zábavným způsobem trénuje váš mozek. Je pro všechny ve věku od 4 do 104 let.

Poutavé 2D a 3D úkoly jsou metodologicky seřazené od nejjednodušších po složitější, takže poskytují výzvu stejně pro děti jako pro dospělé, a tím automaticky najde využití v celé vaší rodině. Konečně je tady hra, která zábavnou a poutavou formou zlepšuje prostorové vidění, logické myšlení, kombinatoriku, jemnou motoriku a celkově rozvíjí kreativitu při řešení každodenních technických problémů.

Je to ideální didaktická a terapeutická pomůcka do školek a škol nejen na hodiny matematiky. Poskytuje rozptýlení, zábavu a smysluplné využití volného času milovníkům hlavolamů, logických her a zároveň je výzvou pro ty, kteří chtějí překonávat a posouvat své hranice. Přijďte si i vy na naši expozici procvičit svůj mozek a zjistěte, že myšlení nemusí vždy bolet!

Více info na www.leubrainstimulator.cz.           

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše