Mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint se v roce 2020 definitivně ruší

Mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint se na brněnském výstavišti neuskuteční ani v náhradním termínu 19.–22. listopadu 2020. Hlavním důvodem je přetrvávající nejistota ve vývoji pandemie COVID-19 a související vládní opatření Ministerstva zdravotnictví ČR.

„Veletrh EmbaxPrint nemůžeme kvůli současným opatřením pro konání hromadných akcí uspořádat. Snažíme se rozhodovat maximálně odpovědně ke všem partnerům a vystavovatelům,“ uvedl ke zrušení generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš.

Z jednání s klíčovými vystavovateli vyplývá, že tento veletrh považují za důležitý marketingový nástroj a rozhodně stojí o jeho konání. Vzhledem ke změnám mezinárodních veletržních kalendářů nyní hledají organizátoři společně s profesními asociacemi vhodný termín pro komplex veletrhů EMBAX/SALIMA/ SALIMA Technology/MBK/G+H/VINEX v roce 2021. Dále by se měl veletrh konat v dvouletém cyklu v lichých letech.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše