STYL

Oděvní průmysl pomáhá v boji s koronavirem. Vystavovatelé STYL a KABO šijí roušky

Zavřené podnikové prodejny, zrušené veletržní akce, omezený prodej přes e-shop. S tím vším se nyní potýká řada firem oděvního průmyslu, včetně všech našich vystavovatelů STYL a KABO. Situaci se však postavili čelem a většina z nich zařadila do svého sortimentu nový nezbytný doplněk – ochrannou roušku. V první vlně zásobovali zejména potřebné nemocnice a obce, nyní si můžete u nich objednat i vy. Někteří nabízejí kromě slušivých textilních roušek s vyměnitelným filtrem i bez i roušky jednorázové, dále respirátory a dokonce ochranné štíty.

Haillo


Český výrobce dámské, dětské a pánské módy Haillo šije textilní ochranné roušky ze 100% bavlny, ošetřené roztokem nanostříbra. Roušky na tvář nabízí v několika střihových variantách v dámské, pánské i dětské velikosti. Momentálně je dostupná univerzální velikost a intenzivně se pracuje na výrobě dalších střihů.

http://shop.haillo.cz/41-ochranne-rousky

Avantgard


Výrobce originálních košil, kravat, vázanek, šlí a doplňků Avantgard poslední dva týdny vyráběl roušky zdarma pro ty, kteří je potřebovali nejvíce – tedy nemocnice a sociální zařízení. Nyní mohou nabídnout i různé typy roušek vám. Ochranné obličejové roušky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a jsou určeny ženám, mužům i dětem. Jsou pohodlné a na obličeji je téměř necítíte, k hlavě je uchytíte gumičkami nebo šňůrami.

https://kosilekravaty.avantgard.cz/avantgard-rousky.aspx

Polimex.net


Dodavatel tkanin a krejčovských doplňků Polimex.net z Polska má ve svém sortimentu také ve potřebné pro výrobu ochranných prostředků. Ať už jde o výběr nití, gumiček, šňůrek, lemovek či o nabídku nejrůznějších bavlněných tkanin, úpletů a dalších materiálů pro výrobu roušek a ochranných oděvů, včetně nezbytného poradenství.

https://polimex.net/pl/aktualnosci

Chiara Moda


Mgr. Iva Láchová z CHIARA MODA, která se zabývá dovozem líbivé italské módy za příznivé ceny, má nyní v nabídce roušky za symbolickou cenu, pouhých 30 Kč bez DPH. Využijte možnost zakoupení těchto ručně šitých ústenek ze 100% husté bavlny, které je možné vyvařovat a opětovně použít. Minimální objednávka činí 20 ks.

https://www.chiaramoda.cz/rousky-ustenky-v-prodeji-na-sklade

JFK Distribution


Firma JFK Distribution ze Slovenska, známá svými originálními taškami Baggie a Femi z recyklovaných materiálů,  má ve své nabídce několik typů roušek. Od jednorázové ochranné roušky, přes dvojvrstvou pratelnou bavlněnou roušku až po třívrstvou antibakteriální roušku s aktivním stříbrným vláknem. V jejich e-shopu najdete kromě jiného i respirátor.

 https://www.jfk.sk/ochranne-ruska

Hotex


Na eshopu firmy Hotex najdeme krásná pyžama, košilky i spodní prádlo. Mezi novinkami však nesmí chybět ani jiný intimní kousek – a tím jsou ochranné roušky. V barvě černé zde najdeme jak model roušky elastické, tak roušky bavlněné.

https://hotex.cz/94-panska-kolekce

Favab


Známý slovenský výrobce dámské i pánské módy Favab přichází s nabídkou nejrůznějších ochranných roušek. Modely  jsou jak decentní jednobarevné, tak módní vzorované, nechybí také dětské motivy pro nejmenší. Nejprodávanější barvou je však bílá.

https://www.favab.sk/ochranne-ruska/

Fashion MAM


Fashion MAM, dámská a dětská móda z Kutné Hory, šije nyní ve velkém i ochranné roušky. Jde o třívrstvé roušky z bavlny, lemované elastickou paspulí, které firma dodává dokonce s vlastním reklamním logem na přání. Jednu z vrstev zde tvoří vložený NANO filtr FMPV 1900 L, vyrobený v České republice.

https://www.facebook.com/Fashion-MAM-328267123856752/

Lamido, a.s.


Český výrobce nočních košil, pyžam a funkčního prádla, šije roušky ze 100% bavlny. Úplet má gramáž 250, tudíž je dosti silný, proto momentálně šijí jenom jednu vrstvu. Svým odběratelům je firma Lamido, a.s. schopna poskytnout tzv. NÁHRADNÍ PLNĚNÍ. Cena roušky je 50,- Kč bez DPH.

E. daniely


Také v E.daniely se přidali k mnoha dalším a šijí roušky pro zdravotnická zařízení, města, obce či zaměstnance komerčních subjektů. Našili jich již tisíce a stále pokračují. Vyrábí jich několik typů – jednorázové z tzv.SMS textilie, bavlněné, s kapsou na filtr i designové s brandem či logem vaší firmy.

https://www.edaniely.cz/rousky

PLEAS


Firma PLEAS má šikovné švadlenky, výrobní kapacity i materiál, a tak se snaží  pomoci v boji s pandemií koronaviru. Zdarma dodali celkem 30 000 ks roušek pro zdravotnictví, ale i obyvatele města Havlíčkův Brod a Polná.  Šijí tři typy roušek – roušky řasené, tvarované nebo s gumičkou. Roušky jsou speciálně vícevrstvé a je možno je prát při 90 stupních.

https://www.pleas.cz/blog/bavlnena-rouska-pomaha

ELEGA


Dodavatel dámských a pánských kabelek, nyní dodává i textilní roušky a respirátory. V nabídce má roušky skládané nebo dvouvrstvé stahovací modely v černé, tmavě hnědé, zelené, béžové a žluté barvě.

https://www.elega.cz/damske/doplnky/rousky-a-respiratory

DAYA


DAYA je značka oděvů mladé návrhářky, které vznikají z českých kvalitních přírodních materiálů, šijí se v České republice a mají nadčasové střihY. V současnosti DAYA nabízí i kolekci textilních roušek skladem k okamžitému dodání. Můžete si je zakoupit nebo se inspirovat návodem na jejich výrobu v krátkém videu.

https://daya.cz/blogs/news/jak-usit-klasickou-a-detskou-dvouvrstvou-bavlnenou-rousku

HAJN


Český výrobce kožené galanterie Pavel Hajn ve své vlastní rodinné firmě HAJN, šije nově nejen roušky, ale i respirátory a na základě poptávky začali vyrábět také nový ochranný štít. Zejména v první linii totiž bavlněné roušky nestačí. Výklopný štít má jednoduše vyměnitelný plastový kryt a rám, který umožňuje nošení brýlí.  Lze jej dezinfikovat lihovými prostředky.

https://www.facebook.com/1424868261142814/videos/870818520054157/

SVITAP


Bavlněné tkaniny na roušky dodává firma SVITAP. V nabídce je typ LUCKA v šíři 145 cm nebo bělený BJAZ v šíři 150 cm, oba v gramáží 145 g/m2. Třetí typ ROBI má gramáž silnější, 250 g/m2 a je upraven sanforizací (kompresivním srážením).

https://www.svitap.cz/img-system/specific/svitap/svitap-rousky.jpg

H & D, a.s.


H & D, a.s. dodává interiérový, kuchyňský i ložní textil či nábytek a v jejím sortimentu nyní nechybí ani roušky. Firma nabízí ručně šité 5vrstvé ochranné roušky proti kapénkové infekci - opakovatelně použitelné s uchycením za uši. Objednat je lze jak v dámské a pánské, tak v dětské velikosti.

https://www.hd-nabytek.cz/cz/ochranne-rousky-proti-kapenkove-infekci/obsah.php?st=300

Jitex Comfort


Firma Jitex se pyšní značkou český výrobek a její módu i funkční prádlo z úpletu a dalších materiálů dobře známe. Od půli března je v jejich výrobním provoze jasnou prioritou výroba bavlněných roušek. První kusy byly určené pro zaměstnance a jejich rodiny, další stovky až tisíce putovaly městským úřadům a dalším institucím, které se na Jitex z celé republiky obraceli a stále obracejí. Do dnešního dne vyrobili a vyexpedovali už více než 30 tisíc kusů! Jednovrstvé i dvoubarvé roušky najdete na e-shopu.

http://jitex-comfort.cz/textil/eshop/61-1-ROUSKY

Jopess


Dámské šaty z firmy Jopess jsou slušivé a stejně slušivé a elegantní jsou i nabízené roušky. Ochranné roušky jsou buď v modrém vzorovaném designu, s nápisy a dětským motivem nebo decentní jednobarevné – bílá, šedá a černá.

https://eshop.jopess.cz/default/default/16_ochranne-rousky

Ateliér Donát


Ateliér Donát, dodavatel dámské módy, má na e-shopu skutečně netradiční designy ochranných roušek. Většina je s motivy zvířat a to v nejrůznějším provedení – od pouhých siluet na černém pozadí po pestrobarevné reálné potisky. Je libo model red cat nebo blue butterfly?

https://www.atelierdonat-eshop.cz/rousky

MODĚVA oděvní družstvo


MODĚVA oděvní družstvo z Konice má v nabídce nejen dámskou a pánskou módu, ale také ochranné roušky. Od dubna nově vyrábí a distribuuje 100 % bavlněné dvouvrstvé roušky s vyměnitelnými filtry. Roušky mají rozměr 12,5x16cm a mají buďto filtr z netkaného materiálu  PERLAN  (100% viskóza) nebo  filtr z nanomembrány, který má přibližnou nepropustnost virů jako respirátor 3M třídy FFP3.

http://www.modeva.cz/novinky

HEÓ fashion group


HEÓ fashion group zařadila na svůj e-shop mezi elegantní dámské a pánské kabáty a saka sortiment ochranných roušek. Jsou v UNI velikosti a komu se nelíbí klasická černá, bílá či béžová, může si vybrat třeba puntíkovaný nebo jinak vzorovaný motiv.

https://www.kabaty.sk/ruska

ETEX


Náš dlouholetý vystavovatel, ETEX z Hořic v Podkrkonoší, je znám nejširším sortimentem svých kapesníků, látkových šátků, šál nebo kuchyňského textilu. Český výrobce nyní dodává i dvouvrstvé roušky v mnoha různých barevných variantách – vyrábí je z šátků i z pestrých kapesníků.

https://www.instagram.com/etexkapesniky/

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše