Podnikáte v plastikářském průmyslu? Pak rozhodně navštivte konferenční výstavu FORMY a PLASTY 2020 (PLASTEX Edition) v Brně!

Pokud máte pocit, že vám letos kvůli pandemickým omezením ujel vlak a nebudete stačit konkurenci, nezoufejte. O novinky a trendy v oboru plastikářství, výroby forem nebo vstřikování rozhodně nepřijdete. I přes to, že se letos neuskuteční Mezinárodní strojírenský veletrh ani veletrh PLASTEX, se do moravské metropole podařilo dostat to nejzajímavější, co v současné době hýbe světem plastikářského průmyslu.

Díky spolupráci společností Jan Svoboda, s.r.o., a Trade Media International se v termínu 7. a 8. října bude na brněnském výstavišti konat konference FORMY a PLASTY 2020 (PLASTEX Edition), která by měla být v současné situaci jedinou smysluplnou alternativou ke zrušenému PLASTEXU a konferenci Moderní technologie v plastikářském a gumárenském průmyslu. „Veletrhům doba nepřeje, ale lidé prahnou po novinkách z oboru a po návodu, jak dále udržovat konkurenceschopnost svých provozů. V roce 2020 se novinky z plastikářského průmyslu zatím úspěšně nepodařilo představit. Zásah vyšší moci v jarním období znemožnil konání tradiční konference FORMY a PLASTY. Plánovaná konference PLASTY 2020 z dílny Trade Media International se tak musela potýkat s překážkou, její avizované začlenění do veletrhu PLASTEX nebylo kvůli zrušení veletrhu možné. Přemýšleli jsme, jak s nastalou situací naložit. Nabízely se dvě možnosti. Buď letošní rok nechat být, nebo zkusit uvažovat jinak. Výsledkem těchto úvah je nápad propojit tyto tři tradiční akce v rozsahu maximálně možném pro letošní nejistý rok,“ vysvětlil výkonný ředitel společnosti Trade Media Lukáš Smelík.

Konferenční výstava tak přinese dva dny zajímavých přednášek a více než 30 výstavních partnerů, se kterými můžete v bezpečné vzdálenosti projít zajímavé technologické novinky. Řešit se například bude, jak moderní přístup ke konstrukci forem zlevňuje jejich výrobu a zkracuje časy výrobního cyklu, jak správně přečíst a interpretovat MF analýzy, konsekvence výroby plastů a jejich vlastností z hlediska následné recyklace, jak vyměnit formy za jednu minutu nebo cílená a přesná podpora lisoven s minimalizací zátěže pro nástrojárny. Na programu toho bude samozřejmě ještě mnohem více, ucelený program hledejte na stránkách akce.

S důrazem na bezpečnost

Počet míst na samotné konferenční výstavě je omezen, nezapomeňte se přihlásit. Vybírat můžete z několika druhů vstupenek dle vlastních preferencí. Vzhledem k současné situaci garantují organizátoři všem návštěvníkům konferenční výstavy maximální bezpečnost. Organizační tým zajišťuje nejen prostory, které dovolí zvýšené požadavky hygienických opatření, ale i řadu dalších vychytávek, abyste si konferenci užili v pohodlí a hlavně s ohledem na své zdraví. Zastupujete segment plastikářského průmyslu? Chcete vědět, co trh čeká dále (včetně technologických aspektů)? Formy a plasty 2020 (PLASTEX EDITION) je nejspíše jedinou odbornou akcí v letošním roce, na které rozhodně nesmíte chybět!

Registrujte se na konferenci!

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše