STYL

Práce studentů SŠDAM Prostějov můžete obdivovat na módní přehlídce

Střední škola designu a módy Prostějov se na Fashion2days představí ukázkou tvorby studentů oboru Modelářství a návrhářství oděvů. Tento umělecký obor navázal na dřívější oděvnictví, ale byl rozšířen o předměty výtvarného charakteru. Studenti se učí vnímat oděv jako výtvarný objekt. Jejich originální modely vznikly jako závěrečné pololetní nebo maturitní práce, některé z nich jsou tematické, jako například oděvy na téma Tradice s užitím ručního tisku v úvodu přehlídky.

Návštěvníci přehlídky uvidí ukázky klauzurních a maturitních prací studentů a oceněné modely ze studentských soutěží, které vznikly v rámci předmětu Navrhování oděvů, pod vedením pedagogů Yvony Leitner a Radky Koskové. Brýle k modelům zapůjčila Optika Wagner zakládající si na absolutním přístupu ke klientovi, špičkovém vyšetření očí na nejmodernějším přístroji této doby, nabízí prozákaznický servis, obrovský výběr brýlí a skvělé ceny.

Pěší návštěvníci se na výstaviště dostanou branou číslo 7, pro vjezd osobním autem použijte bránu číslo 9, k dispozici je bezplatné parkoviště.

Vstupné na Fashion2Days činí 150 Kč, majitelé Klubových karet mají vstup zdarma.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše