MOBITEX

První tipy, za kým a proč se vydat na MOBITEX

Hledáte tu pravou mezi sedacími soupravami? Chcete zdravě spát? Pátráte po masivním jídelním stole pro celou rodinu s možností doplnění o rozkládací systémy? Pak vám nabízíme tři tipy, kam se zastavit při návštěvě pavilonu F.

Sedačka Levi od společnosti JECH může oslovit návštěvníky, kteří hledají minimalistický a současně praktický nábytek, hodící se do opravdového rodinného života. Je variabilní a má jednoduše snímatelné potahy, což ocení hlavně ti, kteří sedačku používají jako ústřední místo pro všechno zábavné dění v rodině. Potahy jsou navíc vyrobené z velmi kvalitních materiálů a odolají i těm nejdivočejším uživatelům. Vyšší členové domácnosti nebo ti, kdo se v sedačce chtějí prostě jen víc uvelebit, ocení možnost prodloužení sedu až o 8 cm. A nenadálí i plánovaní nocležníci si užijí noc jako v luxusním hotelu díky výplním z kvalitních studených pěn a taštičkových pružin, zatímco hostitelé budou mít rozestláno i zastláno raz dva díky nové a propracované technologii rozkládání.

Světový lídr v oblasti spánkové regenerace, italská společnost Magniflex, spolupracuje při výzkumu a analýze zdravotních problémů s řadou světových univerzit, a poté vyvíjí matrace a polštáře dle jejich závěrů. Vývojem matrací a jejich účinkem na zdraví lidí se zabývá už více jak 55 let. V Brně si budete moci prohlédnout a vyzkoušet postele a matrace,  jejichž kvalita je podložena patentovanými materiály, zdravotními certifikáty a prodlouženou zárukou až 12 let.

U jídelního stolu z dílny společnosti Rott si můžete být jisti, že je vyroben s láskou. Firma používá pro stoly typické dřeviny jako dub, buk a ořech, na přírodní povrchové úpravy pak lněné oleje a nejmodernější technologie. Vyhoví požadavkům zákazníků i na konferenční stolky, lavice, postele nebo čalouněné a celodřevěné židle. Specialitou firemní výroby je řada stolů, stolků a lavic WoodArt, kdy se výrobce snaží zachovat maximum ze stromu a přichází s řadou, která je specifická svým přírodním nepravidelným tvarem.

Další aktuality z veletrhu