Caravaning Brno

Rezervujte si místo v Caravan Parku a kempujte přímo na výstavišti

I letos jsme pro vás připravili možnost přijet na Caravaning Brno svým obytným autem nebo karavanem. Přímo v areálu výstaviště je na venkovní ploše připraven Caravan Park, ve kterém jsou k dispozici stání pro vaše vozy. A navíc zde samozřejmě můžete i komfortně přenocovat. Samotné parkování vás vyjde na 250 Kč za den, připlatit se však dá i za přívody vody a elektřiny. Caravan Park je tedy vhodný i pro vícedenní návštěvu.

Caravan Park funguje na principu stále více oblíbených Stellplatzů. Nejvíce jej ocení opravdu praví fanoušci karavaningu. Těm zároveň doporučujeme navštívit veletrh již ve čtvrtek, kdy si vše v klidu prohlédnou a vyzkouší.

Mnoho zábavy je připraveno i na pátek a víkendové dny – zejména pak v podobě doprovodného programu, který zahrnuje řadu cestovatelských přednášek, workshopů a užitečných rad a tipů pro cestování obytným autem či karavanem. V pátek navíc startuje na výstavišti i festival Life!, takže neváhejte dorazit s celou rodinou!

Bližší informace, včetně kontaktu pro rezervaci místa v Caravan Parku, najdete zde.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše