KABO

ROVIGO, to je stoprocentní přírodní kožená obuv z Turecka

Společnost ROVIGO byla založena v roce 1975 a stala se jedním z předních dodavatelů a výrobců obuvi v Turecku. Vyrábí 100% přírodní koženou obuv, tedy boty, pantofle a sandály.

ROVIGO představuje na trhu s obuví velmi širokou škálu dámských bot, stejně jako pánských a dětských. A co o sobě tito vystavovatelé veletrhu KABO prozradili více?

„Naše společnost vlastní značky ROVIGO PLUS, RIFELLINI a ENDICAN. Jako jeden z největších velkoobchodů v Istanbulu vyrábíme také obuv pro naše zákazníky s vysokou výrobní kapacitou. Řídíme se heslem „Vy sníte, my vyrábíme“, proto se snažíme naplnit sny našich zákazníků."

Naše sídlo spolu se showroomem sídlí v Beyazıt İstanbul. V Istanbulu jsou dvě maloobchodní pobočky, jeddnu máme v Moskvě a další v Kyjevě.  Máme přes 150 zaměstnanců, zabýváme se maloobchodem i velkoobchodem, přímo a nepřímo vyvážíme do více než 100 zemí. Spolupracujeme jako partneři s 50 a více výrobci, vystavujeme ve více než 7 zemích a 10 různých regionech.  Aktivně obchodujeme s více než 200 společnostmi po celém světě.”

 www.rovigo.com.tr | www.rovigoplus.com

 

Další aktuality z veletrhu