KABO

ROVIGO, to je stoprocentní přírodní kožená obuv z Turecka

Společnost ROVIGO byla založena v roce 1975 a stala se jedním z předních dodavatelů a výrobců obuvi v Turecku. Vyrábí 100% přírodní koženou obuv, tedy boty, pantofle a sandály.

ROVIGO představuje na trhu s obuví velmi širokou škálu dámských bot, stejně jako pánských a dětských. A co o sobě tito vystavovatelé veletrhu KABO prozradili více?

„Naše společnost vlastní značky ROVIGO PLUS, RIFELLINI a ENDICAN. Jako jeden z největších velkoobchodů v Istanbulu vyrábíme také obuv pro naše zákazníky s vysokou výrobní kapacitou. Řídíme se heslem „Vy sníte, my vyrábíme“, proto se snažíme naplnit sny našich zákazníků."

Naše sídlo spolu se showroomem sídlí v Beyazıt İstanbul. V Istanbulu jsou dvě maloobchodní pobočky, jeddnu máme v Moskvě a další v Kyjevě.  Máme přes 150 zaměstnanců, zabýváme se maloobchodem i velkoobchodem, přímo a nepřímo vyvážíme do více než 100 zemí. Spolupracujeme jako partneři s 50 a více výrobci, vystavujeme ve více než 7 zemích a 10 různých regionech.  Aktivně obchodujeme s více než 200 společnostmi po celém světě.”

 www.rovigo.com.tr | www.rovigoplus.com

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše