Vezmi babi do kina!

Šarlatán okouzlí diváky autokina na výstavišti

Nezisková agentura Seniorem s radostí pořádá 18. září od 20 hodin speciální autokino pro dobrou věc na brněnském výstavišti.

Promítat se bude film Šarlatán a zisk ze vstupného bude použit na aktivizační programy cvičení a vzdělávání v Domovech seniorů.

Pro 7 vybraných seniorů chce agentura připravit ve spolupráci s jejich dětmi nebo vnoučaty naprosto unikátní nezapomenutelný zážitek s VIP servisem. Pozvánku do kina jim osobně doručí kurýr a v den promítání je spolu s jejich dětmi / vnoučaty vyzvedne auto a zaveze do kina. Na místě dostanou dárkový balíček a občerstvení zdarma, čekat je bude ale také ještě jedno veliké překvapení – osobní video vzkaz od svých dětí promítaný na plátno před začátkem filmu.

Sedm VIP seniorů bude vybráno na základě “minisoutěže”: děti / vnoučata krátce napíší, v čem je jejich babička nebo dědeček inspirovali a pošlou e-mailem do agentury Seniorem s radostí, kde zvolí 7 vítězných.

Partnery akce je společnost Kia, Hartmann, Veletrhy Brno a město Brno. Akce se koná pod záštitou 1. náměstka primátorky města Brna Mgr. Petra Hladíka.

Prvních 10 návštěvníků, kteří přijedou do autokina vozem KIA, zve na na promítání zdarma společnost Kia.

Cílem agentury Seniorem s radostí je touto akcí motivovat mladé generace k péči o vztahy se svými seniory. Nabízí jim tak zajímavou inspirativní příležitost, jak si užít společný kulturní zážitek a udělat svým blízkým seniorům radost. V neposlední řadě chce upozornit na to, že každý senior je VIP.

Program: český film Šarlatán

Cena vstupného za jedno auto: 400 Kč

Více informací: www.senioremsradosti.cz  

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše