ProDítě

Sleepee & Craffox – to jsou věže pro dobrodruhy i doplňky do postýlky

Objevování světa přes den a pohodlný spánek v noci zajistí dětem výrobky značky Sleepee & Craffox, které budou od 5. do 8. března na veletrhu ProDítě.

Sleepee jsou šité doplňky do postýlky, kočárku a ke každodenní péči o nejmenší miminka. Veškeré Sleepee produkty jsou navržené pro bezpečný a dlouhý spánek miminek. V Sleepee sortimentu naleznete hnízdečka pro miminko, charakteristické zavinovačky, deky, prostěradla, povlečení, mušelínové bambusové pleny, hrací deky a nádherné čepičky pro miminka od narození.

Craffox jsou multifunkční učící věže 3v1, které jsou velkým pomocníkem pro všechny malé děti a jejich rodiče. Díky učící věži dosáhnou ratolesti tam, kam potřebují, a mohou se zařadit do každodenních domácích činností. Jednoduchým pohybem se učící věž přemění ve stoleček se sedátkem. Na zadní straně má Craffox navíc křídovou tabuli. Zkrátka jeden kus nábytku, tisíc možností!

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše